Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőmnek szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek szeretnék segíteni! Nem tudja hogy megcsalja/megcsalta-e a barátja vagy sem. Szerintettek?

Figyelt kérdés
a barátnőm és a barátja már jó fél éve együtt vannak de a nagy távolság miatt havonta 1x taliznak amikor a srác jön 1 hétvégére. Legtöbb esetben 1-1,5 nap az egész. De a próbláma nem itt van hanem hogy múltkor koncerten volt táncolni mert, ő táncos és a párja a ex. De ez még semmi együtt aludtak a sátorba. Állítólag a csaj puszilgatta az "arcát" de nekem felettébb gyanús ez a szitu. Beszéltünk arról h kikéne nyomozni de nem meri mert véglis ha megcsalja ha nem akkor is elveszítheti. SEGITSÉG!!!!! Köszike.

2012. jún. 13. 07:26
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
szerintem biztos volt koztok valami,mert egy pasi nem nagyon tud elen allni ha mar puszilgatyak,a f.. fell all az esz meg meg all
2012. jún. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

És mit vársz a válaszolóktól?


- Utazzanak vissza az időben és nézzék meg?

- Tippeljen ki-ki jó és rosszindulata szerint? (Mert nyilván tényeket csak az a két személy tud, a többi max tippel.)


És mi lesz azután?


- Ha a tippek közt többségben lesznek az igenek, akkor azt máris tényként fogod fel?

- És ha a nemek lesznek többségben?

2012. jún. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ne innen várjátok a választ erre a kérdésre. Valószínűleg csak olyan emberek fognak válaszolni, akit már megcsaltak, vagy aki már megcsalt valakit. Ezek az emberek pedig nagy valószínűséggel azt fogják mondani, hogy előfordul az ilyen. Én azt javasolnám, hogyha annyira dúl a szerelem a barátnőd és a pasi között, akkor vagy kérdezzen rá finoman, vagy bízzon meg benne. Mondjuk ez a "már jó fél éve együtt vannak", meg hogy csak havonta találkoznak nekem nem úgy tűnik olyan mély kapcsolatnak.
2012. jún. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amit nem tud, az nem fáj.

Honnan jött az info? A fiú maga mondta el? Akkor is lehet igen és nem is.

A legfőbb kérdés az, kijönnek-e egymással, együtt akarnak-e lenni - az új barátnővel - van-e bizalom.

Egy jó kapcsolat sok mindent kibír, a féltékenység pedig bármit tönkretehet.

2012. jún. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1,3,4 köszönöm

2 értelemetlen vagy


Jó nem azt várom hogy innen jöjjön a megválto IGEN vagy NEM

csak nektek mi jön le mert ahogy hallom hogy itt a pasik naponta többször is akkor hogy bírja ki az 1 hónapot???

Jó tudom nem mindenki olyan h 5 percenként élvezkedik de akkor is. Nyílván nem véletlenül jött össze az exxel anno. Igen ő mondta el. És elvileg jól kijönnek elvileg.... de nekem ez fura h havi 1 tali? az havi 1 szex? egy hapsinál na neeee?! Meg együtt 1 sátorba nem hiszem el hogy nem tudtak volna mással együtt aludni 2 srác 2 lány... Állítólag jól megvannak nem tudom hogy merre csak azt h akármikor hívja a lány a srácot mindig kifogásokat keres dolgozik... Meg ha lejön hozzá akkor az durva 5000 HUF szerintük drága. :S Bár ismerek olyat aki 400 km re lakott a pasijától és minden 2 hétbe mentek egymáshoz és már gyerekük is van és 10 éve együtt vannak, pár év után végleg összeköltöztek de akkor is.

2012. jún. 13. 08:08
 6/10 anonim ***** válasza:
hülye internetkapcsolatok.
2012. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező.


2-es vagyok, nem vagyok értelmetlen. A kérdés értelmetlen.


Ha érdekel, 30/F kutató vagyok, kiemelkedően magas az intelligenciám, és én is szoktam sátorban aludni, de még sosem szexeltem benne.


Láthatólag negatív attitűddel viseltetsz a pasi iránt, tehát nyilván olyan véleményeket vársz, hogy "jaja biztosan csalja az a szemét".


Hadd áruljam el, hogy a napi több szex a net nagypofájú huszárainak önbevallása, ne abból építsd fel a világképedet. Azt úgy kell érteni, hogy van olyan nap, amikor összejön neki a 2, és megpróbálja elhitetni, hogy minden nap olyan.


Nekem volt olyan kapcsolatom, amikor a vége felé már több hétre jutott egy alkalom, mégse jártam félre, csak próbáltam kezdeményezni a saját csajomnál.


Szóval a világ nem olyan egszerű, mitn gondolod, lehet, hogy történt valami, de lehet, hogy túlparázod.

2012. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es! szerintem ne írj le nekik olyan szavakat, hogy attitűd, mert nem fogják megérteni:D
2012. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

2-es akinek ilyen magasfokú intelligenciája van az nem így válaszol. Nyilván én is tudom hogy mindenki az első tapasztalata után mond véleményt. És nem nem utálom a srácot sőt nem is ismerem személyesen. Másik hogy nem azt mondtam h 3 szor napont azt nem a szexre értettem pont. És nyílván egy 20 éves nem elégszik meg a havi 1 el amikor ereje teljében van. :S Másik nem hiszem el h csak ennyi történt mert akkor is nem 1 sátor volt ott és biztos nem ő volt egyedülálló fiú szóval ha akarták volna megtudják oldani szerintem.


7 es mért te talán érted?????? hlyekocsög :D


A NORMÁLISAKNAK KÖSZÖNTEM!!!!

2012. jún. 14. 09:23
 10/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, Mensa-tag.


[link]

2012. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!