Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalta a barátnőjét velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta a barátnőjét velem, szerintetek?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal eléggé összegabalyodtunk az egyik este. Részegek voltunk mindketten, a probléma az, hogy neki barátnője van. Nem feküdtünk le szerencsére, de történtek dolgok. Lelkiismeret-furdalásom van a barátnője miatt, nem így kellett volna történnie. Nem tudom, hogy elmondta-e neki azóta, nem beszéltünk erről. Azon az estén, azt mondta, hogy nem érdekli, hogy barátnője van, mert én tetszem neki fél éve, csak mindig leszartam. A barátnőjével kb 3 hete járnak, és azt mondta, hogyha ott lettem volna azon a bulin, ahol ők összejöttek, akkor most ők biztos nem járnának...

Nekem is nagyon tetszik ez a pasi de nem tudom mit higgyek... szerintetek? Azt sem tudom, hogy szakítani fognak-e egyáltalán. Hogy bízhatnék egy olyan pasiban, aki velem csalta meg a barátnőjét? Velem is bármikor megteheti ugyanezt.



2012. jún. 16. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

mond meg neki, hogy válasszon

ha tényleg te kellesz neki, akkor bizonyítsa be

ha viszont csak a pia beszélt belőle, akkor hagyjon békén

2012. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát az utolsó mondatban teljesen igazad van. Én olyan csajjal kavartam aki elhagyta miattam az azelőtti pasiját és mondhatni hogy szinte velem is ugyan ezt tette xD

Tehát ha valaki csinál valami az előző párjával akkor nagy a valószinüsége hogy azt a kővetkezőbe is fogja használni(ezalatt az értem hogy egyik barátnőjét csalja meg a másik után)

2012. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan! Bár ettől még te is egy hülye ri*anc vagy.
2012. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem bízz benne. Úgy, ahogy mondod veled is megteheti ugyanezt. De ha nagyon tetszik, akkor beszélj vele erről.
2012. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát bizony, veled is megteheti, és meg is fogja tenni. És igen, ribi vagy^^
2012. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ribi vagy de egyébként ezzel nincs semmi baj, a közhiedelemmel ellentétben. az köztudott hogy a pasik megcsalják a bnőjüket néha, ők görények stb. minden pasi egyforma blablabla... de arra véletlenül nem gondol senki hogy kivel csalják meg... nőkkel. márpedig a közhiedelem ellenére a lányok sem angyalok, sokszor félrekúrnak
2012. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gratulalok, lehet, hogy a lany nagyon szereti ezt a fiut, es ha olyan, mint en, akkor szet fog teged verni, es igaza lesz!!egyvalamit kerek, kosd fel magad inkabb, de ne tegy tonkre meg tobb kapcsolatot! Ha velem csinalnad ezt meg, en addig venelek, amig ver nem folyik!
2012. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! :) Kösd fel magad te, ha kérhetlek. Mint utóbb kiderült a csaj is megcsalta őt...
2012. jún. 18. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!