Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez normális dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Vannak olyan lányok, akik azzal dicsekszenek a barátnőinek, hogy olyan pasival szexeltek, akiknek van párjuk, feleségük. Nem érzik, hogy ez nem jó dolog. Mit szólnának, ha nekik is lenne komoly kapcsolatuk, aztán ugyanez történne velük. Jah meg mondogatják, hogy nem találnak normális pasit. Szánalmas szerintem.

2012. jún. 17. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem is szánalmas. Haljanak meg.
2012. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1: +1
2012. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen csajoknak kívánom azt, hogy ha majd igazán szerelmesek és éppen boldogan éldegélnek házasságban akkor valaki elcsavarja az ő férjük fejét is..Csak hogy megérezzék milyen rossz érzés csalódni..
2012. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kérdés.
2012. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elítélem
2012. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért azt ne felejtsük el, hogy az ilyen nők nem revolverrel kényszerítik a pasikat.

Persze, nem szép dolog belemászni egy kapcsolatba, de azért az a kapcsolat sem ér már túl sokat, amibe bele lehet rondítani.

Ami meg nem mellékes, hogy ilyenkor mindenki a harmadik felet támadja, miközben az adott férfi, főleg, ha családos, sokkal nagyobb részben hibás, hiszen ő az, akihez tartozik valaki/tartoznak valakik, nem a nő.

L/25

2012. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ebben részben igazad van, hogy előfordulhat, hogy a kapcsolat nem ér valami sokat,amibe bele lehet rondítani, de az is előfordulhat, hogy a kapcsolatban csak átmeneti zűrzavar van, amit meg lehetne beszélni. A legtöbb esetben amúgy is megbánja a legtöbb pasas és nem fog összejönni az illető nőszeméllyel, aki belerondított. (Egy-két ismerősöm párkapcsolatából következtetek.) Véleményem szerint, ez akkor is elítélendő, hogy ennyi tartás sincs bennük,nincs bennük empátia más nők felé. Létezik az a szó, hogy visszautasítás vagy ennyire nem bír magával. Vagy esetleg kifogyóban van a szingli pasikészlet? :)
2012. jún. 17. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, azért ha már tartásról van szó...írtad az átmeneti zavart.

Most az a férj/apa, aki egy veszekedés/mosolyszünet után egyből más nő karjaiba omlik, mennyi tartással bír?

Ne érts félre, az előbb is írtam, én is elítélem az ilyesmit, csak azt utálom, hogy mindenki csak a nőt k*rvázza, meg r*bancozza, apuci meg csendben visszasomfordál a családhoz és él tovább, mintha mi sem történt volna. Érted?

Ez az ami felb*ssza az agyam ezzel kapcsolatban.

L/25

2012. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!