Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt a legdurvább megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább megcsalás amit elkövettetek? Vol.2

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Kecske
2012. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Én egyszer lefeküdtem az exemmel az emeleti szobában, míg a barátom odalenn bulizott. (közvetlenül azután, hogy az orrom előtt smárolt egy csajjal... szóval nem mondanám nyugodt szívvel, hogy még a pasim volt. Ettől függetlenül undorító húzás volt tőlem, soha többet nem csinálok ilyet.)


24/N

2012. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Beszéltem egy lánnyal.
2012. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon megharagudtam a páromra (lány, én fiú) és úgy a nőkre is a hisztik és a hülye elvárások miatt. Ezért fizettem egy férfinak, hogy lefeküdjek vele. Aztán elmondtam neki, de nem hitte el. Legközelebb megszerveztem, hogy amikor hazaér, éppen a férfi alatt legyek (ill. a férfi legyen bennem). Na, elhitte :)

Utána jöttem rá, hogy hülye voltam, de az már későn történt.

2012. jún. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó:) bearanyoztad az éjszakámat:D de jót pörögtem a kitalált történeteden:D
2012. jún. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Elmentem egy satorozasra, ahova a pasim nem jott...Hullareszegen szexeltem negyesben az unokahugommal, a pasijaval, meg egy sraccal, aki szerelmes volt belem.

20/L

2012. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Nekem eleg sok volt...

Filmeztunk a pasimmal, Kimentem a mosdoba es a tesoja bejott utanam, szexeltunk, aztan amikor tul sokaig maradtam, feljott utanam, es megkerdezte, minden rendben van-e, nagy nyogesek kozepette feleltem, hogy mindjart megyek.

Ejjel a pasim annyira aludt, hogy horkolt...Atmentem a tesojahoz a mellette levo szobaba es szexeltunk.

Elmentunk kirandulni negyen, a pasim, a tesoja, a tesojanak a csaja es en. Nen terveztuk, hogy ottalszunk, de megis igy jott ki...Satorban a pasim es a tesoja csaja mar aludtak, en meg a tesojaval oraloztam, utana kimentunk, es a sator mogott szexeltunk...

Amig a pasim elment nagy wc-re, a wc ajto elott szexeltem a tesojaval.

Amikor szakitani akartam a pasimmal, ugy tudattam vele a dolgot, hogy bezartam a kocsiba, es ott dugott meg a tesoja az udvaron a szeme lattara...:)

2012. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es:D ez nagyon vicces. ezek a fantáziáid?
2012. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nah, volt két őszinte válasz a nyolcból.
2012. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Megcsalt excsajom úgy kezdődött. És visszavágtam...Megdugtam az unokahugát! XDXD Ez durva? :D
2012. jún. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!