Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek, mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mit csináljak akkor, hogyha a pasim elment bulizni, és teljesen berugott, és smárolt egy csajjal?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 11:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ha idegen volt a csaj és soha többet nem találkoznak és nem jelentett se neki se a csajnak se semmit... és többet nem fordul elő... nos akkor én a helyedben adnék neki egy legutolsó esélyt, de rohadtul nem érdemelné meg... csak gondolom szereted őt :)
2012. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Dobnám a fenébe, persze ha csaj lennék és lenne pasim.
2012. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Azt, hogy csókolózott valakivel, még el lehet viselni, de azt, hogy berúgott, azt nem! Szerintem a részegség undorítóbb, mint a csókolózás.
2012. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
És mit csinálnátok ha a férjetek tenné ezt?
2012. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Én dobnám, mert itt az elv a fontos, tehát most kiderült, hogy hajlamos a félrelépésre. A pia nem mentség, mi lányok részegen is képesek vagyunk normálisan viselkedni (már aki, persze), szóval erre nem lehet ráfogni.
2012. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyesmit nem tudnám tolerálni.

De ha ő vallotta be, és nagyon megbánta, akkor azért meggondolnám.

2012. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen kiakasztó... minden internetes fórumon, bárhol jár az ember, valaki szól valamit, hogy tett valamit az ember, mit tudom én, szellentett, más nőt nézett, harákolt, orrot fúrt stb. bármi, azonnal odaszáll a fára ötven varjú, és veszett károgásba kezd, hogy dobd ki, lapát, rúgd ki, dögöljön meg, meg minden hasonló... aztán egy másik fórumon meg kórusban vernyákol, hogy mit csináljunk, hol vannak a pasik, mit tegyünk, jaj, jaj... hát kérem, a pasik éppen szállnak. Éppen kirúgott állapotban vannak, ott látszanak éppen az ég alján, repülnek dél felé...
2012. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
12:13 aha, kösz az értelmes hozzászólást
2012. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez bőven megcsalás lenne, szakítanék
2012. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

csaje, erre mindenki mást mond itt

én ilyen esetben az emeleti ablakon keresztül tessékelném ki az utcára

van, aki "spongyát rá, smároljunk, halleuja!" felkiáltással boldogan élne tovább a párjával az idők végezetéig (ehh könnybe lábadt a szemem is)

ki-hogy

döntsd el, hogy mennyire fér bele nálad az ilyesmi egy kapcsolatba

2012. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!