Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a baratnom elmondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a baratnom elmondta de nem jartunk most akkor megcsalt? Lennt

Figyelt kérdés

szakitottunk 1 hete kozben 2 szer osszefutottunk akkor is odarohant hozzam de en nem csinaltam semmit mert fajt h szakitottunk!

majd ma ejjel atjott be volt rugva es elmondta h megcsalt de nagyon nagyon faj neki es nagyon szeret nem akar elvesziteni!en hazakuldtem de meg elotte sirt fel orat biztosan majd ma irt h rettentoen rosszul erzi magat nyugatatot szed mert teljesen ki van lelkileg!szerintetek megcsalt vagy nem?nem uj fiuval csalt meg hanem akivel regen is kavartak de nem erzett iranta semmisem(es ez biztos erre a temara ne is menjunk ra)megbocsjthato ?valaki jart mar iylen cipoben?

koszonom



2012. jún. 28. 15:28
 1/7 A kérdező kommentje:
25f
2012. jún. 28. 15:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szakítottatok akkor nem mindegy? Szard le.
2012. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha épp nem jártatok..nem.
2012. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
o h az elet iylen egyszeru lenne
2012. jún. 28. 15:36
 5/7 okoska31 ***** válasza:

az én exem a bizonytalan időszakban feküdt le mással.

utólag kiderült, hogy azért, hogy felébresszen - szerinte.

még összejöttünk újra, és akkor azt hittem, hogy túl tudok lépni rajta, de nem.

Illetve túl léptem rajta, de azon az áron, hogy kiölődött belőlem az iránta érzett szerelem.


Szóval szerintem a leírt esetedben nem megbocsátható, és igenis megcsalt.

Persze minden mást Neked kell tudni. (pl. akár az is lehet, hogy Te meg tudod bocsátani.)

2012. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szakitottunk kimondtuk h vege ennyi volt!igazabol persze nekem kell eldontenem ,de kivancsi vagyok a ti eddigi tapasztalaitokra!
2012. jún. 28. 15:56
 7/7 A kérdező kommentje:
uh nalunk nem bizonytalan idoszak volt hanem vege lett! es most kezdodik ujra ?
2012. jún. 28. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!