Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok/Nők, Ti csaltátok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, Ti csaltátok-e már meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyi ideje voltatok együtt, mennyire volt komoly kapcsolat, milyen körülmények között, hogyan történt a megcsalás?

Köszi az értelmes válaszokat.

21/f



2012. jún. 28. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

2,5 évig voltunk együtt és soha nem csaltam volna meg. Ő csalt meg engem egy vén szatyorral...


24/n

2012. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
soha nem csaltam meg egyetlen barátomat sem!ha én szeretek valakit akkor meg sem fordul a fejemben.
2012. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem csaltam meg es soha nem is teszem! szamomra fontos a huseg!
2012. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat, eddig biztató:)
2012. jún. 28. 20:18
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Megcsaltam, mert ő is megcsalt. Megmondtam még az elején ,hogy ha ő megcsal, én látványosabban adom vissza, csak azért,hogy érezze azt amit én éreztem anno.

Azért csalt meg, mert mással beszélgettem, és azt hitte,h már ágyba bújtam vele.Ami nem volt igaz. Túlkombinálta a dolgokat, később megbánta, és bocsánatot kért, elismerte,hogy hibázott, de akkor mondtam neki,hogy késő bánat. 1 éve voltunk együtt, ennek már fél éve, és még mindig kapar értem, de már csak felesleges köröket fújta..

2012. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem csaltam meg senkit még, és bár soha ne mondd, hogy soha, mert ki tudja mit hoz az élet, nem hiszem, hogy képes lennék rá.

16/L


(csók is megcsalásnak számít nálam)

2012. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert senki sem olyan szép és okos és csodás és kedves és vicces, mint ő. És senki más nem apja a két gyerekemnek. És senki mást nem akarok a harmadik gyerekem apjának sem. És senki mást nem akarok látni reggel, mikor felkelek. Sőt senki mást nem akarok "látni" akkor sem, mikor a koporsóban engednek majd a föld alá. Remélem ő is igy gondolja :)
2012. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az újabb válaszokat. A legtöbb nő ilyen becsületes, vagy csak nem írnak ide a ribik?
2012. júl. 1. 01:17
 9/15 okoska31 ***** válasza:

exem nem olvassa, ezért írok én helyette:

megcsalt, 3 év után. előtte volt egy 3 havi csak találkozgatunk (az előtt már éltünk együtt). Megtudtam, hogy találkozgat mással, valami megmozdult, megkerestem, megbeszéltük, hogy akkor együtt mert ő is ezt akarja.

Készültünk újra összeköltözni (konkrétan pakoltam).

Péntek este nálam aludt, szombat reggel tőlem indult (mind a kétszer volt szex), és szombat este a kvázi rajtakaptam, hogy azzal a sráccal van (szex). Na, azóta már az exem.

2012. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én nem tudom ez megcsalásnak számít-e.

Velem olyan volt, hogy 1 hónap után rájöttem, hogy egy srác átvert és csak kihasznált, és bár nem mondtuk ki akkor még, hogy vége, mikor lefeküdtem mással amolyan "önigazolásképp", utána már soha többet nem láttam. Szóval végülis azután voltam mással, hogy már "nem voltunk együtt", de hivatalosan még "jártunk".

Bár abból kiindulva, hogy az egész hazugságra épült, én nem számítom megcsalásnak.

Komoly kapcsolataim esetén nem csaltam meg senkit, nem azért mert nem volt rá lehetőség, csak nem tettek semmit, amivel kiérdemelték volna, még akkor sem, amikor már nem volt épp felhőtlen a kapcsolat.

Én megfogadtam, hogy amennyiben valaki nem árt nekem, semmilyen módon, és csak annyi a gond, hogy a szerelem kifakult, nem fogom megcsalni, inkább szakítok.

21L

2012. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!