Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek van okom féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés

A barátom irtó féltékeny,még csak nem is köszönhetek előtte semmilyen fiúnak,és egy nap 10szor megkérdezi,h beszëltem e fiukkal,nem mehetek nélkule sem bárba,sem furodni,sem kiulni a parkba,ahol nemmessze fiuk fociznak,mert biztos oket nezni mentem oda,pedig meg csak közelükbe sem mentem.szoval SEHOVA :((((

En viszont nem vagyok féltékeny tipus.persze zavar ha valaki vele van,de nem borulok ki mint o. lehet h nem kellene megbiznom benne?hisz mindig "azok" csaljak meg a párjukat,akik ilyen féltékenyek+akikben megbíznak.



2012. jún. 30. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ciki a csóka... Szerintem nézz a körmére, mert aki ennyire "kíváncsi" lehet, hogy a saját bakijait igyekszik leplezni vele.

De amúgy is azt mondanám hagyd ott. A fejedre fog nőni és baromi idegesítő egy ennyire intenzív rossz szokás...

2012. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minek vagy együtt ilyennel? Én menekülnék, de baromi gyorsan. Egyébként lehet abban vmi, hogy azért félt ennyire, mert közben ő sáros...
2012. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.. Végül is örülnék ha olyan csajom lenne aki úgy nyitottabb az emberek iránt meg minden... :)
2012. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dobd;)
2012. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már 2éve vagyunk együtt és egyre féltékenyebb. eddig nem,de most már kezdek nem bizni benne
2012. jún. 30. 14:14
 6/11 anonim ***** válasza:
két éve vagytok együtt és nem bízik benned ? elég szomorú. Nagyon gyorsan üljetek le ezt megbeszélni
2012. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amugy is barátkozós tipus vagyok.aki mindenkivel jóban van,szeret társaságban lenni.de miatta már 2éve kerülöm az ilyen társaságokat.a barátnőimtől is eltávolodtam emiatt. De szeretem! csak már kikészített :'(
2012. jún. 30. 14:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem szereted te csak megszoktad vele nem ugyan az akkor felnőtt módjára meg tudnád beszélni vele nem ide írogatnál. Továbbá hagyd ott mert csak az időd pazarlod vele míg más pasi felejthetetlen pillanatokat okozhat még neked.


Ha vele maradsz akkor ne csodálkozz ha simán kutat az e-mail-ek között és folyton hisztizik mint egy óvodás ha valami nem úgy alakul ahogy ő szeretné. Senkit nem lehet érzelmileg a másikhoz láncolni mert fiatal vagy szabad vagy és rengeted embert kell még megismerned, hogy az életben boldogulj és tudd milyen barátokra legyen szükséged. Ha nem enged el sehova akkor pár év múlva vége lesz és azt veszed észre, hogy senkid nem maradt miatta mert bent ültél a négy fal között.


Mindig az legyen a szemed előtt, hogy ilyet ne akarj ennél csak jobb lesz. Bizalom nélkül nincs párkapcsolat és ezt minél előtt elfogadod annál több kellemetlenségtől óvod meg magad.

2012. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hallgass az elozore!!Menekulj!Tapasztalatbol mondom.Én is ilyen pasiba szerettem bele,és a féltékenysége miatt...meg ne álljak szóba senkivel oda vezetett,h. rab lettem.Addig amíg szerettem,mindig egyutt voltunk,nem is tunt fel.Aztán gyerekek jottek....sehová nem mehetek...ha elmegyek,lelkileg gyotor.Igy megy ez évek ota,hiába lázadtam...néha már azt gondolom,h. ez egy betegség.Szeret ez igaz,de csak magának akar.Hadd ott,mert pokol lesz az életed.
2012. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen tönkre fog tenni, főleg ha ráadásul barátkozó típus vagy. Mondd meg neki hogy találtál más valakit, és hagyd ott!
2012. júl. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!