Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem tudom megcsalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom megcsalni?

Figyelt kérdés

A párommal 1,5 éve együtt vagyok! Rövid (1 hét)megszakítással amikor is szakítottam vele hivatkozva arra hogy nem jó a szex vele!


Újra összejöttünk mert éreztem hogy nagyon hiányzik, és szívből szeretem! Eltelt azóta 3 hónap és most megint ellaposodtak a dolgok, amikor vele beszélgetek a szexről, olyan semleges, és nem is akar önmagától változtatni rajta! Amikor elmondom a perverzióimat, akkor pedig kinevet, vagy nem hajlik rá!


(Pl arcra verni, vagy mellre, vagy 69, vagy popsi kinyalása)... azt akarom h ő is élvezze ne csak én! Azt akarom hogy a SZEX olyan legyen hogy mindkettőnk alig várja!!! E helyett heti 1x szexelünk, a jól megszokott pózokban (misszionárius, előlről hátulról kutya) ennyi.


Elkezdtem kalandokat keresni, és akadt is 2-3 lány aki hajlandó lett volna! Sőt olyan is volt aki a pasijával hasonló szituban van és ezért! MA lett volna este egy ilyen alkalom, és a lemondtam, mert úgy éreztem hogy erre nem vagyok képes, és a párom nem érdemli ezt meg! Nem akarok szakítani, csak szexelni JOBBAN! Hiába mondom neki az ötleteket, elveti mindig, és minden a régi!


MIT CSINÁLJAK?

23/F



2012. aug. 5. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Erre a kérdésre tényleg értelmes választ vársz? Csak mert a kérdés nem az.
2012. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
mutasd meg a csajodnak ezt a kérdést biztosan örülne neki
2012. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert túl gyenge vagy és érzelmes, nekem is ez a hibám és valószínűleg tényleg szeretet, szerelmes vagy. A szerelem tud engem is ilyen gyökérré varázsolni.
2012. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Érdekel az ÉRTELMES vélemény! Azért tettem fel a kérdést! Szerintem az hogy szerelmes valaki nem lesz gyökér tőle... csak másképp lát dolgokat!
2012. aug. 5. 14:05
 5/14 anonim válasza:
nem leszel gyökér, csak nem akarok összetörni a szívét. ennyi. ezért nem tudod megcsalni. ha nem jó vele a szex, vagyis túl lapos akkor vegyél rush-t, vagy 1 kis hangulatfokozót... ezekről neki nem kell tudni, de teneked elszáll az agyad! [link] 23/F
2012. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
RUSH? :D életemben nem hallottam erről! Na utána olvasok mi ez a szipus cucc :)
2012. aug. 5. 14:41
 7/14 Diavolino44 ***** válasza:

De ha azokat a dolgokat miért nem teszed meg? (mármint a 69-es, mellre élvezést stb.)

Nem értem miért nem hajlik rá, itt valami nekem fura. Talán az arcra élvezés lenne az ami valóban egy picit extrémebb..

2012. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én is így látom! Kérdeztem tőle hogy mit szeretne , mi legyen, és az volt a válasza hogy neki nincsenek ilyen extrém igényei velem szemben!


Ő 25 éves, 2 évvel idősebb mint én! Nem hiszem hogy a "kor" miatt ő ne szeretne valami kis csalafintaságot csinálni! Tegnap is pl kint voltunk egy erdős részen, tök egyedül és "bepróbálkoztam", de persze visszautasított, hogy ÉPP MA JÖTT MEG, és hogy "PONT ITT AKAROD"?


Tudom h nem csal meg, tehát tényleg az a bibi hogy "nincsenek extrém igényei" :( Sőt semmilyen :(

2012. aug. 5. 15:17
 9/14 anonim ***** válasza:

De jó is lenne ha a párommal kifognánk egy ilyen erdős részt... :D Volt 1-2 extrém helyzetünk. :D Nem is tudja a párod, hogy mikről marad le. :D Szerintem próbáljátok megbeszélni, hogy mi a gátlásosság oka. Beszélgetni kell. Ülj le vele mindenképp és folytassatok komoly társalgásokat a témáról. Hirtelen az jutott eszembe, hogy talán frigid. Erre nem gondoltál még? Sajnos ilyen is van. Van olyan ismerősöm, akinek az ex barátnője totál frigid volt, mindig csak kifeküdt és ennyi...


N

2012. aug. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hmm... Tudomásom szerint, és e cikk szerint:


[link]


az a nő frigid akinek még csak orgazmusa sincs ! A párom élvezi a szexet, mondjuk úgy 10-ből 8 esetben el is megy!

Tény hogy én irámyítok, és rakom ide-oda szex közben, ő nem nagyon nyit semmilyen téren szex közben felém!


Ugyanakkor lehet hogy igazad van!

2012. aug. 6. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!