Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bocsássak meg neki? Mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsássak meg neki? Mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A volt barátommal 4 éve jártunk. Nagyon szerettem, láttam rajta, hogy ő is engem. Mindig nagyon rendes, gyengéd volt és nem csak mondta, de ki is mutatta, hogy szeret. Viszont egyik este "kimaradt" és nagyon összevesztünk. Be is vallotta, hogy megcsalt és még egymás fejéhez vágtunk jó pár dolgot. Erre végképp kiakadtam és elküldtem. Szakítottunk! Ez kb. 3 hónapja volt és nagyon hiányzik!!! A düh után elkezdtem arra gondolni, hogy lehet, hogy én nem adtam meg neki mindent? Velem volt a gond? Én úgy éreztem, hogy minden jól működik köztünk. Lehet, hogy rosszul éreztem?

Eleinte mindig hívogatott meg SMS-eket írogatott elég sokáig. De én soha nem vettem fel, nem reagáltam. Most már egy jó hónapja nem csinál semmit. Viszont múltkor összefutottam egy haverjával, aki azt mondta, hogy nagyon sajnálja, megbánta és hiányzom neki. Ő is nekem, de nem tudom, mit csináljak. Bocsássak / merjek megbocsátani neki? Nagyon szeretem, de nem tudom, mi legyen..

Adjatok valamilyen tanácsot, Ti mit tennétek? Segítsetek, légyszíves! És tényleg normális válaszokat adjatok, légyszí! Köszönöm előre is!



2012. aug. 7. 22:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És ne haragudjatok, kihagytam azt, hogy ha a haverjának igaza van, akkor miért nem próbálkozik még? Feladta?
2012. aug. 7. 22:09
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát ez lelkileg megfog viselni, de jobb túltenni rajtad magad. Jobb kiadni, mint benntartani. Találkozzatok öleld át, írd ki magad a vállán, és mond olyasmit, hogy nagyon bekattantál, nem tudtál uralkodni magadon.


Ő hónapokon ár küzdött érted, és mégse csináltál semmit. Ez őt szomorította el.


Ha nem öleled át testileg, lelkileg sose tudod meg mi lett volna, ha nem teszed meg. Ebből rosszul nem fogsz kijönni, legalább megtudod azt is mit gondol a barátod.


Azért még is jobb igazság között vergődni, mint álomvilágban/hazugságban élni.

2012. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
hát én ezzel úgy vagyok hogy ha egyszer megcsalt többször is megfog.
2012. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az hogy feladta, rossz megközelítés.


Ha X hívja Y-ont és 10-ből 4x reagál, akkor fogja többször is hívni, de ha egyre ritkábban reagál, majd 1 idő után már egyáltalán nem, akkor eljön az a pont, hogy már nem fog újra próbálkozni, mert nagyobb a valószínűséggel hogy ugyanaz lesz mint az előző 20 alkalommal.

Azaz: Nem válaszol.


Így abbamarad a próbálkozás.

2012. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Én is ettől tartok, hogy ha egyszer megcsalt, máskor is megtenné. Viszont a haverja szerint tényleg nagyon megbánta és csak akkor, azon az egy estén történt meg egy céges buli után (több cég volt ott elvileg nem munkatársa). És nem tudom, hogy mi legyen. Nekem is hiányzik, de félek is. Tényleg nagyon tanácstalan és kétségbeesett vagyok.
2012. aug. 7. 22:19
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha nem cselekedsz, akkor idővel a érzések halványulnak az ő részéről is. Majd, azt mondja:

- Elegem van, hogy ez a lány húzza az időt és kéreti magát. Inkább elmegyek ismerkedni.


És végleg ott hagy.


Ha nem tudsz mit csinálni, akkor ugorj fejest. Ez a lejobb. Emlékszem, mikor utcán szólítottam le lányokat (félelmem legyőzése miatt). Hát eléggé remegtem annó, és a létező legégősebb szöveggel oldottam meg. Később tökre természetes volt.


Szóval ugorj fejest. Ismered a srácot, tudod mit szeret. Szóval mond el a félelmedet is neki. Miért félsz, mitől félsz, miért nehéz. Ez a pont a legnehezebb. Drukkolok. :)

2012. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse fogsz rám hallgatni de elmondom hogy mit kéne tenned.Elfelejteni örökre!A számát kitörölni tiltani faceről ha van ilyenetek törölni képeket elrakni mident ami rá emlékeztet új közeg stb feledni!Mert! Igen megbánta úgy érzi most ő is de hamarosan ha megbocsájtasz neki megint lesz valami ami miatt meg fog csalni.Nekem volt ilyen csak nem megcsalás miatt szakítottunk.Nagyon megbánta zokogott sírt kb tönkre tette mgát annyira mutatta bánatát hetekig megtett mindent csak hogy együtt lwgyünk újra.megbocsájtottam mert láttam az őszinteségét.aha 3hónap annyi se és ugyanaz ...és volt képe azt mondani hogy amit akkor mondott azt komolyan gondolta de már nem.Hidd el kezdj új kapcsolatot csak ne vele mert ez lesz a vége megint.ő hibázott ezért is bánja nagyin most...
2012. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Dehogy szereted te azt a srácot. Csak senkinek sem kellesz, ezért inkább ENNYI IDŐ UTÁN inkább visszamennél hozzá!
2012. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

6-os nagyon köszönöm a válaszod meg a drukkolást!! Kedves Tőled!..:) 7-es, Neked is köszönöm szépen!

8-as, köszi, de sajnos nem tudok veled egyetérteni. Azért 24 évesen szerintem el tudom dönteni, hogy mit érzek, és ez nem csak annyi, hogy "ennyi idő után visszamennék hozzá". Én még mindig szeretem Őt, ezért is félek, mert nem akarnék még egyszer csalódni. És nem tudom, hogy meg tudnék-e bízni benne ezek után, nem tudom, hogy ha megbánta, akkor megtenné-e még ezt. Ezektől félek.

És az pedig egyáltalán nem igaz, hogy nem kellenék senkinek, mert próbálkoztak azóta nálam, csak én nem akartam. Nem tudtam elképzelni mással.(Pedig nem volt olyan rég.)

2012. aug. 9. 19:56
 10/15 anonim ***** válasza:
7es vagyok!:) azt javaslom neked ami nekem is segìt mindig:D én ipyenkor pl többet lógok dacen mint szoktam és rámírnak pasik és belemegyek a beszélgetéseikbe és egy idő után mivel annyira kedveset írnak megegnevettetnek stb mindig megdobban a szivem:D úgyértem ilyenkor kezdek felejteni mert van más fiú aki kedves aranyos vicces és a sok beszélgetés miatt megkedveljül egymást.A másik amit teszek hogy a barátokkal akárhol járok és meglátok olyqn ffit aki tetszik leszólítom és kész:D hidd el bejön úgyh csak így lehet feledni mással...nekem ez bejön h látom más jobb mint ő és már nem is olyan tökéletes az exem hirtelen:)
2012. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!