Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm barátja velem kavart....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm barátja velem kavart. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm barátjával nagyon jó kapcsolatba voltunk.Mindent elmondott nekem több mindent mint barátnőmnek.Azt mondta előttem tud csak megnyílni.Nagyon sokat segítettünk egymásnak.Amikor a barátommal szakítottunk a srác elhívott inni meg beszélgetni ,hogy jobban érezzem magam..csak annyi volt a baj ,hogy elfeledkeztünk magunkról és csókolóztunk. Másnap nem emlékeztem a történtekre de a srác elmondta és megbeszéltük ,hogy ezt titokban tartjuk a barátnője előtt.Nagyon rosszul éreztem (érzem)magam mert ezt tettem . Pedig nem szándékos volt hisz nem tudtam mit teszek. Késöbb ez kiderült és barátnőm kidobta a srácot..és leoltott engem.Nem tudom ,hogy hozhatnám helyre a kapcsolatunkat próbáltam megbeszélni vele de ő csak mondta a magáét.Tudom ,hogy most mérges de én szeretném helyrehozni..ti mit javasoltok mit tegyek?

2012. aug. 10. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit,jobb is ha távol tart magától


Erre valók a barátnők

2012. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Míg él a bnőd, nyald a seggét, te is nagyon jól tudod, részeg voltál, v sem, bűn amit tettél..hátha azért megenyhül, de bízni már benned nem fog teljesen
2012. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Serenity-cica ***** válasza:
szerintem olyan nincs, hogy nem akartad. mindenkinek kell hogy legyen onkontrollja. de a tanacsom: varj! amig nem higgad le, addig hiaba is csinalsz barmit. de ismered a mondast? ha a bogre fule letorik, akkor azt megragaszthatod, de nem lesz az igazi sosem! barmikor ujra letorhet.
2012. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!