Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek kell, hogy ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kell, hogy ennyit őrölje magát rajta, vagy eltúlozza?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a barátnőmet, meg fogtam egy másik lány fenekét és combját ittas állapotban. (tényleg egy pillanatra csak, semmi hosszú simogatás vagy valami) Nagyon kivan bukva, rosszat álmodik, nem tudja elfelejteni, nem bízik bennem, tényleg mindig a fejemre olvassa, már-már mindig a szakítás környékén sikerül mindig visszatartanom. Szerintetek normális, hogy ennyit filózik rajta, vagy pedig eltúlozza?

2012. aug. 10. 01:50
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Normális h így éli át ezt.

inkább nem kéne inni, ittas állapotba kerülni. bár nem tudom, én ittas állapotban se fogdostam a lányokat. pláne nem ha volt is vkim. szóval nem csoda ha ez őt megviseli.

2012. aug. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
én pontosan így jártam anno a volt barátommal. nem tudtam benne többé megbízni, rá is ment a kapcsolatunk
2012. aug. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez megmarad benne úgy tűnik,közeleg a vég...
2012. aug. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Ez megcsalásnak számít? ja, gondolom annyira nincs semmi a szexen kívül, hogy kell egy kis műbalhé, hogy legyen valami.
2012. aug. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

4. még jó h megcsalás!

én alapból se fogdosnám a lányokat ittasan. de ha még lenne is valakim és mégis megfogdosnék vkit, akkor sztem elásnám magam és én küldeném el a barátnőmet h jobbat érdemel nálam. ennyi önkritikám azért van. másnak úgy látszik, nincs. kéne vállalni a következményeket és a tetteink súlyosságát, akkor is, ha annyira rossz h belegebedünk.

2012. aug. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Hát te mit szólnál hozzá, ha a csajod részegen rámarkolt volna egy másik fickó bránerére? Valszeg arra gondolnál, még egy pohár bor, és bele is ült volna. Ebben az esetben pedig egyedül a korlátozott alkoholkészletek akadályozzák meg azt, hogy a fél világgal lefeküdjön, nemde? Nyilván te is ki lennél akadva.
2012. aug. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Ez nem megcsalás. Nem normális, hogy ennyire túlparázza.
2012. aug. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen oké, hogy ezt kár volt, ezt nem is vitatom. Én sem tennék ilyesmit, ha lenne bnőm. Sőt én anélkül sem teszek ilyet, mert jól nevelt lúzer vagyok (most eltűnődtem, lehet, hogy nekem is csak simán bemarkolni kéne?, mindegy). De te (kérdező) mi volt a terved vele, hogy ezt tetted? És főleg miért derült ez ki?


4-es

2012. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Legjobb barátom mondta el neki, persze, nem akartam a nyakába mondani a barátnőmnek, mert tudtam hogy kibukna rajta. Persze ő azt gondolja, hogy elakartam sumákolni.


Amúgy nem laza kapcsolat volt, majdnem egy év, úgyhogy nem volt szexmentes a dolog.


Valamelyik (számot nem tudok) írta, hogy minek a műbalhé? Én is így érzem, hogy miért csinálja ezt? Hiszen ez az1 hibám volt, amellett tényleg mindent megadtam neki, ha valamire szüksége volt, ott voltam, ha baja volt, akkor is, és általában elősegítettem mindennapjait...

2012. okt. 5. 18:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!