Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csajok! Ha megtudtátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha megtudtátok, hogy a pasitok megcsal, mit csináltatok? (sztorikat! :D)

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
tudom hogy nem csalna meg! de ha netán mégis, akkor csalódnék benne egy nagyot, szakítanék ennyi.!
2012. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

El sem mondta volna, ha nem lett volna nagy a lebukás veszélye. :D Először tagadta és csak annyit mondott, hogy csak csók volt. Kb rá 1 hétre mondta el, hogy le is feküdt a csajjal. Nem örültem neki, totál kikészített lelkileg. Rá is ment a kapcsolatunk. Nálam nincs még egy esély, mert mi a biztosíték arra, hogy nem csal-e meg megint? Ezzel csak azt értem el nála, hogy hiába ő csalt meg engem és nem én őt, még ő van felháborodva sőt csak beszélni sem hajlandó velem!

19/L

2012. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalon állok,a tudtom nélkül! Szörnyű! Legszíveseben kinyírnám.egy utolsó,szemét,nagyképű,arrogáns ember,aki semmibe néz mindenkit,a barátnőjét meg végképp.Jóval utána tudtam meg.szép történet...
2012. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*álltam
2012. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeztem, hogy akarja e folytatni a kapcsolatot? Azt mondta igen. Nekem csak egy feltételem volt. Én is lefekszem mással és kvittek vagyunk.

Természetesen nem ment bele. Szakítás.

Ha bele is ment volna akkor megteszem és utána szakítok.


Sosem szabad megadni azt az örömöt a másiknak ( ha máár volt ekkora genyó), hogy lássa a fájdalmad.

Az én exem pl megrökönyödött, hogy faarccal megkérdeztem ezt tőle. Belül persze összetörtem, de neki ezt nem kell tudni.

2012. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hmmm...engem is csaltak màr meg, ràadàsul olyan ember, akitöl nem is gondoltam volna, pedig voltak jelek, de nem figyeltem ràjuk...az volt a szerencse, hogy évekkel késöbb tudtam meg, ràadàsul a megcsalàsban résztvevö hölgyet is ismerem, nagyon jo baràtnöm:D A sràccal a mai napig beszélünk:)Remélem, a mostani pàrom nem csal meg, nagyon odafigyelek rà:)
2012. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem aggódnék, szépen leülnék, elővennék egy füzetet és elgondolkodnék. Hányszor, mivel bántott meg az én drágám, mind felírnám. A végső szám lenne az a szám, ahány sráccal, ahány alkalommal megcsalnám őt. Persze, mindet gumi nélkül, hátha elkapok valamit. Szedek tabit, nekem nem kár. Egy utolsó alkalommal elmennék hozzá, kinyalatnám magam vele, majd mondanám neki, hogy pápá.
2020. júl. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!