Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiszerettem a barátomból?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem a barátomból? Létezik ilyen mindössze másfél év után?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, nagyon nagy szenvedélyes szerelemként indult, pár hónapja együtt is élünk. Nagyon szép, harmonikus kapcsolatunk volt, az utóbbi időben viszont nagyon sokat veszekedtunk. A legutóbbi összeveszéskor annyira kiborultam, hogy megpróbáltam szakítani vele és elköltöztem. Mindössze 1 hétig bírtuk a másik nélkül, pár napja kibékültünk. Most elvileg minden szép és jó. Viszont az egy hét alatt, mikor ki voltam borulva, mintegy menekülésképpen elkezdtem egyre többet gondolni az egyik munkatársamra. Mostanra sikerült jól bele is esnem. Állandóan ő jár a fejemben. Létezik ilyen? Kiszerettem volna a barátomból a balhék miatt? A kollégámat azt hiszem érdeklem, és sztem nem tudja, hogy van barátom. Ilyen fellángoláskor csak várni kell amíg elmúlik és semmit sem lépni? Lehetséges, hogy idővel visszaszeretek a régibe, és nem is fogom érteni mi volt ez a pillanatnyi elmezavar? Vagy éppen egy új kapcsolat kezdete ez?

2012. aug. 20. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a balhék miatt szerettél ki a barátodból, hanem mert a munkatársad jobban néz ki. Szakítani fogsz a pasiddal, és összejössz a másikkal, ez akkor is így lenne, ha nem vesztetek volna össze.
2012. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hajajj! Másfél év!


Mai világban nemhogy másfél évig nem járnak emberek egymással, de lassan az a módi, hogy havonta szerelmesek vagyunk, és mindig másba...

2012. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
kommunikáció,mindenhol vannak veszekedések hol hosszu intervallum,hol rövid..de miután mindketten megtapasztaljátok másik nincs,gyökeres változások jöhetnek képbe..általában igy van,mert akkor ember elgondolkodik,rájön hibáira és változni is tud.átbeszélitek ki mirét érzett ilyent,és együtt tullépni a gondokon.Kitartás! :)
2012. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen pontosan ez tortent, atbeszeltuk a dolgokat, ezuttal nagyon melyen es komolyan, en ugy erzem hogy a vitak ezentul ritkulni fognak, mert mindketten torekszunk nagyon. Most mar csak a masikat kell valahogy kiverni a fejembol, de az nagyon nehez lesz. Hiszen minden nap latom. Soha nem tortent velem ilyen,es nagyon szokatlan erzes. Nem tudom hogy valoban az lesz-e amit az elso valaszado irt, de nincs kizarva. erdekes, hogy az elozo kapcsolatom iszonyu lapos volt a vegen, de eszembe sem jutott volna ranezni masra. Pedig az elozo baratomat huszadannyira sem szerettem mint a mostanit. Ki erti ezt?
2012. aug. 20. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!