Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezzel elárultam a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel elárultam a páromat?

Figyelt kérdés
Már lassan 2éve vagyunk együtt,mindig hűséges voltam hozzá és szerető barátnő...legutóbb találkoztam egy pasival,aki felkeltett az érdeklődésemet és felpróbált szedni,de nem hagytam és erre ma chateltünk és kibeszéltük,h bejövök neki és szabályszerűen látszott,h flörtöltem vele..most olyan lelkiismeret furdalásom van,ezzel elárultam a páromat?

2012. aug. 26. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

egy kis flört belefér egy kapcsolatba, kérdés, h meddig mész el,kinek mennyi az az annyi, és a meddig...meg valami ilyesmi

talán ne folytasd vele, érd be azzal, h másnak is tetszel, ez fontos dolog

de ha igényt érzel a folytatásra, ott gond van

2012. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezért nem szeretik a fiúk, ha barátkoznak a lányok fiúkkal. mert a fiúbarátok sokszor csak felszedni,megdugni akarják a lányt... te döntöd el, vagy folytatod, vagy abbahagyod. de mérlegeld azt, hogy ha neked szarul esne, ha ő flörtölgetne csajokkal, akkor te se tedd.. ennyi :P
2012. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Máglyán égetünk el rib*nc! Amúgy egyáltalán nem
2012. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én ennyivel megelégedtem,h tudom,h tetszem neki,mert amióta barátom van olyan rég nem mutatta ki senki,h bejövök neki..a párom mindig érezteti,h a legszebb vagyok és kívánatos,de jól esik,ha mások is felfigyelnek rá..és élesben egyből mondtam neki,h van barátom és mondta h az más...most is ahogy beszélgettünk áradoztam rólunk is...soha nem csalnám meg,mert tudom,h az nagyon fájna neki..
2012. aug. 26. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
így rendben van a dolog, ez belefér egy hosszabb kapcsolatba, másképp tőle függnél teljesen, kell ez mindkét félnek
2012. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hole Hunter ***** válasza:
Pontosan ezt teszi minden okos nő. Az elismeréseket be kell gyűjteni. Ne legyen lelkiismereti problémád ez miatt. Jól csinálod, gratula! :)
2012. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ezzel még nem árultad el. Mindenki szereti, ha flörtölnek vele. A baj akkor van, ha egyre többet és többet akarsz az illetőből - vagy Veled, vagy a kapcsolatoddal. Azonban írod, hogy ez Neked bőven elég, nem lesz tovább, ne legyen tehát bűntudatod. Sőt, legyél büszke magadra! Tudod, vannak csajok, akiknek egyszerűen nem lenne ennyi elég, mert kóros önbizalomhiányuk van, és a párjuk bárhogy érezteti, hogy mennyire kívánatosak, nekik az kevés. Ebből aztán marha nagy problémáik szoktak később kerekedni. Most már tudod, hogy másnak is bejössz, tehát mindazt a pozitív érzést, amit ezáltal nyersz, fordítsd a barátodra és a kapcsolatodra, hidd el, megtérül! :)

26/F

2012. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!