Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes tartani az extől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tartani az extől, jelenthet veszélyt egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 10:37
 1/8 fünof ***** válasza:
jelenthet. én egyszer nagyon jóba voltam egy csajjal aztán jött az ex és azonnal áttértem rá
2012. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy rendesen lezárt kapcsolat esetében, illetve két normális embert feltételezve: nem. Minden más esetben csak te vagy a megmondhatója...
2012. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hagymásbab@ ***** válasza:
100%
Jelenthet, amennyiben még nem zárta le a kapcsolatot magában. Sokszor tapasztaltam azt, hogy egy lány az új barátjában is ugyan azt keresi mint a volt barátjában és mivel te nem vagy ugyanolyan mint az előző, meg hát miért is lennél ugyan olyan, ezért van, hogy úgy érzi inkább az előzőt szereti. Persze ha az előző kapcsolat már jóval előtted lezárult akkor szerintem felesleges aggódni, ez inkább akkor jelenthet veszélyt, ha előtted nem sokkal zárult le és egy hosszú kapcsolat volt. Az ilyen csajoktól óvakodni kell, akik előtted nem sokkal, léptek ki egy hosszabb kapcsolatból, nekem ez a tapasztalatom.
2012. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lifeishard ***** válasza:
100%-ig egyetértek Hagymásbabbal.
2012. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hagymásbab@ ***** válasza:
Annyival kiegészíteném, hogy persze ez az én tapasztalatom, ettől még másnak lehet szerencséje egy ilyen csajjal is, aki nem sokkal előtte lépett ki egy hosszú kapcsolatból és full szerelmes lesz beléd, nekem nem volt szerencsém az ilyen csajokkal. Minden esetre hamar kiderül úgy is, ha többet beszél az exről mint az te szeretnéd, meg azt érzed, hogy mintha távolodna tőled, akkor már gyanús. Ilyenkor neki szegezed a kérdést, hogy mégis mit akar ő tőled, komolyan gondolja e vagy nem és ha nem ad határozott választ, akkor szépen otthagyod a francba, akármennyire is tetszik. Ez sokkal jobb döntés, mintha nyüglődnél még vele egy ideig, egy olyan kapcsolatban, ahol érzed, hogy valami nem oké. Egyébként olyat is tapasztaltam már, hogy amikor egyik pillanatról a másikra otthagytam egy olyan csajt, akinél azt éreztem, hogy valami nem oké az ő részéről, akkor megfordult a kocka és vissza akart jönni. :) Érdekes dolgok ezek, furfangosak ezek a csajok, ezt soha nem szabd elfelejteni.
2012. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én úgy gondolom hogy ha normálisan le van zárva a kapcsolat akkor nem kell tartani tőle, de minden más esetben igen sajnos,mert ha nem teljesen önszántából szakitott vagy éppen őt hagyták ott akkor inkább általában felejtés képpen keres új párt :(
2012. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos,én egy "ex" vagyok.A párom áprilisban hagyott el engem és a fiát egy fiatabb miatt,akibe "hű de szerelmes".Május közepétől jár vissza hozzám,heti 3-4 alkalommal vagyunk úgy együtt.Nem értem miért van ez,én már ezerszer elmondtam,ezt hagyjuk abba,de mintha a falnak beszélnék...a kérdésedre válaszolva:nem az ex-től kell tartani,hanem attól,hogy vannak kötelékek amik elszakíthatatlanok és a párod saját önszántából jár pl:vissza az ex-hez...mert ő a biztos pont az életében.
2012. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tőlem lehet félni, olyan ex vagyok :D

5 éve zártunk le egy kapcsolatot az első exemmel, tényleg lezártuk, de ha éppen egyedül vagyok jól jön a "vigasz", ha van barátnője, ha nincs...

Persze ha van valakim, nem jut eszembe az exemmel kavarni.

Hagymásbabbal annyiban nem értek egyet az én esetemben, hogy az exem egyáltalán nem beszélt rólam a barátnőinek, így legalább gyanúba sem keveredik.. 23/L

2012. aug. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!