Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te megcsalod a párod? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te megcsalod a párod? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

Ha megcsalod, az igazából annyira nem is érdekel. Mert szerintem az minősít egy embert és arra nem vagyok kiváncsi. Szerintem nincs semmiféle elfogadható indok arra, ha valaki megcsalja a párját.

Az jobban érdekel, hogy miért nem csalod meg?

Nem is érdekel senki más? Nem vonzódsz máshoz? Nem képzeled el milyen lehet mással sexelni? Csak azért nem csalod meg, mert nem alázod meg és tiszteled annyira? Mert elköteleződtél és ahhoz tartod magad?

Miért?



2012. aug. 30. 23:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
azért nem, mert nem akarom hogy ő megtegye
2012. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem csalom meg, mert szeretem és nem tudnám mással elképzelni a szexet vagy bármit. Hűséges típus vagyok. Én elvárom, hogy engem ne csaljanak meg, cserébe én sem teszem. Másrészt, akkor lelkiismeret furdalásom is lenne az tuti.
2012. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem csalom meg mert szeretem.Nem érdekel más,nem szoktam ezen filózni,hogy milyen lehet ezzel vagy azzal a sráccal.Nem azért nem csalom meg,mert az milyen csúnya dolog meg megaláznám vele,hanem mert eszembe se jut.Egyszerűen nem létezik ilyen opció.Nem szenvedek semmiben hiányt,amit máshol kéne pótolnom,mindent megkapok tőle.


22/L

2012. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem csalom meg, mert szeretem. Szerintem egyértelmű dolog, hogy ha épp együtt vagyok valakivel, akkor nem kezdek el mással is bármit csinálni.

Más nem érdekel.

Vonzódni nem vonzódok máshoz, de nyilván ha látok egy jó csajt az utcán, nem azt mondom, hogy fúj, erkölcstelen.

Nem igazán képzelem el a szexet mással.

Nem csak ezért nem csalom meg, de ezt fentebb írtam.


Igazából az egész életem vele képzelem el.

2012. aug. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Én sose voltam hűséges típus de a most van egy lassan 1 éves kapcsolatom. Őt 1x megcsaltam még nagyon az elejéén de az csak egy csókvolt nagyon megbántam. Azóta egyszer sem tettem meg! Nagyon megbecsülöm és tudom ,hogy nem érdemelné meg,hogy megcsaljam! Egyszerűen nem lennék rá képes még 1x megtenni!
2012. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem csalom meg, mert szeretem. Ennyi, ezen nincs mi mást magyarázni. Viszont vakságot sem fogadtam, ha látok egy szép nőt megnézem. De tőlem aztán ott helyben pucérra vetkőzhetne akkor se kéne, mert a páromat szeretem.
2012. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem csalom meg,és ide egy szó elég hogy miért nem:

Szeretem.

2012. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem csalom meg,mert házasok vagyunk,és nekem abba nem fér bele...Azért mentem hozzá,mert úgy gondolom,hogy ő az az ember,akihez a hátralévő életemben hűséges tudok lenni.

Természetesen mást is találok vonzónak,de nem érdekel.Mással szex,álmokban előfordult már,tehát elképzelem,de szerintem ez semmit nem jelent..

Viszont,mi már csaltuk meg egymást az évek alatt mindketten,míg "jártunk".Úgy érzem "jobb" emberré váltunk utána,és a kapcsolatunkban is fordulópontokat hozott(pár év különbséggel történt)...Én amúgy hiszek abban,hogy minden okkal történik..

Szóval a helyedben átgondolnám kicsit az első mondatomat,mert az egy dolog,h bántó,de sosem tudhatod,hogy hogyan alakul majd még a saját életed...

2012. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem. Mert őszintén szeretem és ezért nincs is másra szükségem.
2012. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem, mivelhogy így döntöttem.

Egyszerűen belém ivódott, hogy ilyet monogám kapcsolatban nem teszünk. Körülbelül mint az, hogy nem nyúlunk a konnektorba.

Mélyebben belegondolva pedig azért, mert nem lenne tisztességes, megbántanám, megaláznám őt ezzel.

2012. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!