Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi vesz rá valakit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vesz rá valakit, hogy megcsalja a párját?

Figyelt kérdés

Pusztán elméleti a kérdésem. Mostanság itt GYK-en olyan sok megcsaltam a párom, mit tegyek típusú kérdéssel találkozom, hogy felmerül bennem a kérdés: mi vehet rá valakit a hűtlenségre? Volt már eddig egy csomó kedvesem, de egyiket se csaltam meg. Sőt, bele se tudnék gondolni, hogy megcsaljak valakit. Az tőlem távol áll.

Hiszen ha együtt vagyok valakivel, akkor annak oka van, szeretem. Ha szeretem, akkor nem tudom megcsalni. Ha meg tudom csalni, akkor már nem szeretem, ergo nem járok vele, és nincs szükség a megcsalásra. Nem így van? Ti hogy látjátok ezt? Tapasztalatok?

Férfiak és nők véleménye is érdekel, mindkét oldalról (megcsaltak és megcsalók szemszögéből is tehát).


U.I.: az olyasmi, hogy elhanyagol a párom, meg ilyenek, szerintem az se elég indok a megcsalásra, hiszen mindent meg lehet beszélni, vagy ha nem megy, nem kell erőltetni, és akkor ismételten semmi szükség a hűtlenségre.


19/l



2012. aug. 31. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Már nem szerelmes,

de még szereti valahogy.

És gyáva, ezért teszi,

azt és úgy ahogy.

2012. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Hàt.. 1 méter a farkam félbehajtva :D illetve a lyukam olyan nagy hogy màr kolompàlni is tud benne a pénisz :D és ezeket szeretik
2012. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereti igazán, ennyi. Nincsen bonyolult magyarázat, sokaknak a párkapcsolat csak annyi hogy van egy ember mellette aki boldoggá teszi, de ez még nem szerelem, vagy szeretett. Van valamid, de még keresed a jobbat, vagy az izgalmat, és jöhet a megcsalás. (ha valaki megtalálja az igazit, ilyen nem jut az eszébe szerintem)
2012. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem kell retardáltozni. Igenis tudom, hogy egy másik ember elcsábítja a páros valamely tagját. De hogy képes az elcsábított személy erre? Mi az a lelki folyamat, ami lejátszódik benne, és amitől egy kamatyolás erejéig elfelejti, hogy neki van egy szerető társa? Milyen körülmények között képes valaki megcsalni azt, aki minden nap hazavárja, és szerelmes csókkal köszönti? Erre vagyok kíváncsi, nem a retardálásokra...
2012. aug. 31. 14:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megunta a párját, nem jó már vele a szex. Kalandokra vágyik vagy csak szimplán sz*rik arra, hogy párja van.
2012. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan csak azért vannak együtt a másikkal, hogy ne legyenek egyedül. Ergo semmi érzelem nincs bennük és simán megcsalják a másikat a tisztelet hiányában.
2012. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha a párod elfoglalt, feszült, és te nagyon szereted, de képtelen vagy bármit is vele csinálni, mert tahó veled, vagy csak nem foglalkozik veled. A másik személy elhalmoz a figyelmével, neki érdekes minden szavad, neki szép vagy, udvarol. Tudod, hogy ez nem helyes, de annyira ki vagy éhezve egy kis törődésre, hogy belemész ebbe a kis ártatlan flörtbe, ami nemsokára már nem is olyan ártatlan. És könnyen eljutsz arra a pontra, ahol már csak egyfelé vezet az út.
2012. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami hiányzik a párkapcsolatából, vagy gyáva szakítani...
2012. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
olyan lehetőséget nem is képzeltek el, amikor minden rendben csak épp dühös valami miatt az egyik és megcsalja a másikat? de amúgy szereti? vagy ilyen nincs is? már nem tudom, mit kéne hinnem.
2012. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem szereti "annyira"? Mennyire? A szeretetet mi alapján méred? Vagy a szerelmet? Nem is szeretetről vagy szerelemről szól ez. Aki egy kicsit is tiszteli a párját és annak érzéseit, az nem csalja meg.

Sok tényező lehet, ami "rávehet" embereket a félrelépésre. Nem kap meg valamit a párjától, akár testileg, akár lelkileg, amit máshol igen. Vannak kapcsolatfüggőek, akiknek a "párjuk" csupán egy biztos érzelmi pontot hivatott nyújtani az életében, és mellette kipróbál másokat is, akikben nem tudna bízni. Olyan is előfordul, hogy az illető így vezeti le a másik nemtől kapott sérelmeket, vagy, hogy nem bízik az illetőben, és fél, hogy az megcsalja, ezért "megelőzi" ebben. Akárhány példát felsorolnánk, ugyan az a lényeg; aki megcsal valakit az egy rettentően gyenge jellemű, érzelmileg sekélyes lény.


A felsorolt példákra valójában nincs mentség. Ha nem kapsz meg valamit, beszéld meg az illetővel. Ha nem kapod meg, és éget a vágy, akkor szakíts, aztán dughatsz akivel akarsz.

Másokat csak azért "tartani", mert bennük bízunk, és tudjuk, hogy nekünk ott vannak, közben pedig megcsalni őket hatalmas gerinctelenségre vall, de nekik azt üzenném, hogy az élet visszaad minden ilyet, akár hiszik, akár nem. :)

A megcsalás nem erény, hiába voltak valakivel szemetek a "pasik" vagy "csajok", ha emiatt megcsalunk valakit, azzal nem leszünk jobbak, csupán rosszabbak, gyengébbek, romlottabbak.


Ennyi tömören a véleményem.

2012. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!