Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek minden megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden megcsalás kiderűl?

Figyelt kérdés
Hogyan? Magától tudódnak ki dolgok,vagy 3. fél "figyelmeztetése" által? Ha több hónapja csal valaki valakit,az monható "viszonynak"?( Úgy,hogy nem is minden együttlétkor van szex.)

2012. szept. 9. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Kiderül az esetek 80%-ában, és igen az már viszony, de akkor minek vagytok együtt, ha szeretőt tartasz?
2012. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bocsi...én a szerető vagyok
2012. szept. 9. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Exem megcsalta velem a volt nőjét 2x. Sosem derült ki, még csak gyanúba sem keveredett.


Továbbá mint utólag rájöttem, hogy velem is volt olyan, hogy se én se a barátnő nem tudtuk, hogy a srác velem megcsalta a barátnőjét. Én azért nem tudtam, mert fogalmam nem volt róla, hogy van nője, a nőcske meg elég naiv volt ahhoz, hogy semmi gyanúsat ne vegyen észre.


21L

2012. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ha azt még hozzáteszem,hogy a megcsalt nőt már figyelmeztették...de mégsem reagál...pedig már be is bizonyították,hogy jóban van a barátja velem...szóval...nekem olyan,mintha nem akarna tudomást venni róla,nem érdekli...ha szeretné érdekelné...ha nem szereti,csak érdekkapcsolat...akkor megértem hogy nem hagyja ott,holott tudja,hogy csalja a pasija.Vélemény?
2012. szept. 9. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Van amelyik nem derül ki, csak ha utána járnak és minden követ megmozgatnak, hogy kiderüljön...lsd: én :)

Én nem voltam szerető, én voltam a barátnő, de volt egy sejtésem hogy megcsal... Elkezdtem utánajárni, először őt kérdezgetni, ő meg hülye lett volna bevallani...Aztán sajnos kiderültek a dolgok mégpedig úgy, hogy a hugija elszólta magát nem gyengén....

Szóval nem minden derül ki, csak aminek nagyon utána járunk, vagy esetleg meglátnak valahol...

2012. szept. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem hiszi el a megcsalt,mert szereti a férjét és nem akarja elhagyni.Vagy egyszerűen annyira bízik benne,h. nem feltételezi róla.Sokszor a férfiak az asszonnyal akkor bánnak a legjobban,amikor vaj van a fülük mögött.
2012. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért màsztàl bele!? Szerencséd van, hogy az asszony nem lép semmit, szerintem màs nem igy reagàlna! tölem nagyon durvàn kapnàl, és nem csak szoban, ököllel is:)


23L

2012. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tényleg 7-es? Akkor mesélek...engem hagyott el a férjem,egy huszon éves r.banc miatt,a gyerekével együtt,az se számított,csak a díszpinty...most viszont velem csalja 5. hónapja a díszpintyet..És jól esik a lelkemnek,és mindent megadnék azért,hogy az a kis r.ngyó megtudja,hogy a drága szerelme,akit elvett a családjától,őt is csalja...
2012. szept. 11. 19:56
 9/10 A kérdező kommentje:
ja,és anno,én voltam az asszony,és nem léptem durván...aki menni akar,el kell engedni...úgyis visszajön,ha megunja
2012. szept. 11. 19:57
 10/10 anonim válasza:
Meglehetosen eretlen a gondolkozasod...Miert ugymond ribanc a baratno? Es hogy velekedsz a ferjuradrol? O nem hibas? Es miert csak a vendetta foglalkoztat? Ez az egesz csak a szexrol szol? Szereti barmelyikotok is a masikat?? Tosztazd a viszonyod a ferjeddel es ne sexelj addig, mig nem dontotte el, hogy mit akar. Meltosag!!
2013. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!