Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy derítettétek ki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítettétek ki, hogy a párotok megcsal?

Figyelt kérdés
Annak ellenére,hogy ő tagad,de mindenki ezt mondogatja nekem,hogy nézzek utánna mert tuti megcsal,tudják is hogy kivel,csak előttem titok az egész.

2012. szept. 14. 16:55
1 2
 1/17 TOMAtm ***** válasza:
0%
ne foglalkozz vele.
2012. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Látom a kölcsönös bizalom ott van nàlatok is...Ha anyira akarod:egy olyan ismerősöd akit ő nem ismer,mond neki hogy pròbâlkozzon be,ha sikerül neku,akor is elégedett lehetsz,mert igazad volt,ha nem akor is elègedett lehetsz,nert hűséges.
2012. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
azért ennyire ne segítsetek! :-(
2012. szept. 14. 17:09
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez általában így van ha igaz,a megcsalt tudja meg utoljára.

Ez a dolog lényege.

A féltékenység meg olyan sárga szemű szörny ami megmérgezi a kapcsolatot.Szerintem sokan azért féltékenyek,hogy ne maradjanak "szégyen"-be,ne tűnjenek baleknak.Sokszor már nem is a szeretet a lényeg... Úgy hogy óva intelek tőle.Inkább terheld le a szexuális energiáit.

2012. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 omba ***** válasza:
79%

Ez a "mindenki azt mondogatja".... nem egy erős dolog.

Valami jelét látod, elhidegültetek, van valami baj?

2012. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Van egy csomó lány ismerősöm. Ha véletlenül találkozunk valahol és van időnk, akkor beülünk valahová dumálni. Aki meglát, az gondolhatja, hogy valamit akarok. A lényeg, hogy nem titkolom ezeket a találkozásokat.

Ha történt ilyen a pároddal és titkolja, akkor vagy van mit titkolnia vagy te vagy túl féltékeny. A lényeg, hogy egyik esetben sincs nagy jövője a kapcsolatnak.


Korábban pedig a viselkedésén láttam az exemnek, hogy mással szeretne lenni.

2012. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igen,vannak jelek is,figyelem én is mióta felhívták a figyelmem.Dugdossa a telóját,még WC-re is viszi,sokszor ha keresem nem veszi fel,azt mondja,le volt némítva (sosincs),vagy a kocsiba hagyta (mindíg nála van)...stb.Mikor még én voltam a 3. a kapcsolatában és a barátnője hívta,annak se vette fel,azt mondta,majd ezt meg azt mondja neki...amit nekem...meg ők mindennap szexeltek..velem ,úgymond:szinte semmi.
2012. szept. 14. 18:02
 8/17 omba ***** válasza:
100%

Hát ez már más, mondhatnám: lapát, ne nyomozgass semmit.

Én voltam már mindkét helyzetben, ezért gondolom, hogy egyértelmű a szitu.

2012. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
hát most te is megtapasztaltad, hogy olyannal nem érdemes kezdeni, aki veled csalja a barátnőjét, mert aztán az téged is ugyanúgy meg fog csalni. Nem véletlenül tanítgatják ezt az anyák a lányaiknak. Gratulálok, hogy ennyi eszed van, hogy egy ilyennel kezdtél, meg ahhoz is, hogy volt pofád szétrombolni egy (mindegy milyen!) kapcsolatot...
2012. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
házasság volt gyerekkel,de már ugyan mindegy.Mármint az,ahonnan eljött.Azt mondta én vagyok az "igazi",ezért hagyta el őket.
2012. szept. 14. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!