Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sunshine2321 kérdése:

Ez megcsalásnak számít, vagy "csak" lelklifurdalásom van?

Figyelt kérdés
Ezen a héten 3 napot találkoztam egy sráccal, és nagyon jól érzem vele magam. bármikor megnevettetne, és tetszik is. Megbeszéltük, hogy randinak számítanak ezek a talik, de még ölelésen kívül nem történt más. a volt barátom nálam aludt, és csókolóztunk tegnap este, de más nem történt. Már nem akarok tőle semmit, csak hiányzott a megszokás, és sajnáltam, mert nincsenek barátai és a hétvégéit egyedül tölti. nem akartam csókolózni vele, de megtörtént. nem ez volt a célom. Tudom, hogy az exemmel nem működne sosem, mert 4 évig nem tudtunk haladni, az új kiszemeltet pedig nagyon kedvelem és érzem hogy több is lehetne vele.. megtudnám szeretni őt. mondjam el neki? ezzel máris megcsaltam?:S

2012. szept. 15. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok amúgy??
2012. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
őszintén mondom lehet lelkifurdalásod : ) én mondjuk srác helyébe megtudnám annyit mondanák, na PÁ! :)
2012. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem csaltad meg, mert még nem jártok, csak randiztatok. Viszont nagyon szégyellnivaló húzás volt, egyáltalán nem korrekt egyik sráccal szemben sem. Én nem mondanám el az új srácnak, mert megbélyegezné a kapcsolatot.
2012. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

én 20 az új srác 25


nem is akarom neki elmondani, mert szégyenlem magam miatta és fontos számomra..:S de nemtudom mit tehetnék.. ha nem mondom el, akkor hazug vagyok, ha elmondom akkor igen ez máris rosszul kezdődne..:S

2012. szept. 15. 12:42
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
elmondom nektek, hogy ha most nem mondja el neki akkor vagy később kiderül valahogy és még rosszabb lesz vagy most és normális és nagyon talán megbocsát és minden lehet normális vagy nincs több randi de én nem tudnék úgy élni h ezt eltitkolom és aki így átver valakit annak adnék egy kis fejmosást úgy hogy mond el neki mindenképpen!
2012. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ott rontottad el, h nálad aludt az exed, szakítás után tartani kell a határokat, nem engeded meg sem neki, sem magadnak, h elváljatok egymástól

egyébként mikor szakítottatok?

semmiértelme beleugrani egy újba, amíg a régit nem zártad le, ez sokkal nagyobb szívás lenne az új srácnak is, és neked is amúgy, mint az a csók, amit nem tudod, h elmondj-e...

2012. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az lenne a minimum, hogy elmondod a "barátodnak", az exeddel pedig szóba se állsz többet, már ha szeretnél valamit az új kiszemeltedtől.
2012. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os. Jól beszélsz a szájaddal ...

:)

2012. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Anno voltam hasonló helyzetben, bár ott nem az ex-szel volt, hanem egy másik srác, akiről le is mondtam gyorsan, de ő teljesen váratlanul lekapott, én meg annyira meglepődtem, hogy buta mód viszonoztam :D Mindenesetre elmondtam (némi célzás után kihúzta belőlem), annak a srácnak, akivel alakulóban volt, és végül nem volt gáz belőle :)
2012. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
huh.. nemtudom.. tényleg, köszönöm a válaszokat és valóban a leghelyesebb lenne, ha elmondanám de félek, hogy egy életre elítélne. és nem is teljesen jogosan mert még nincs semmi olyan köztünk.. igen, íratlan szabály, hogy ilyet nem csinálunk, de nem rendszert akarok ebből kialakítani. már nem is éreztem úgy az ex iránt. talán ez a "löket" kellett hozzá, hogy rájöjjek. de ha ezt így elmondom neki is, akkor talán megérti. hülyeség ha azt gondolom, hogy szorosabbá teheti köztünk a dolgot?:S
2012. szept. 15. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!