Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » "Minden megcsalás amit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Minden megcsalás amit nem szívesen mondanál el a párodnak. " Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egyetértetek vele, vagy nem? Miért?

2012. szept. 16. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

azért vannak dolgok amikor nem kell tudnia.ez elismerem.

én sem mondtam el mindent a barátnőmnek.

2012. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
pl? miért nem?
2012. szept. 16. 22:07
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem tudom, szerintem azzal, hogy nem mondom el a PIN-kódom, illetve azt, hogy milyen hatalmasat szartam reggel, még nem csalom meg.
2012. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 ASOT ***** válasza:
mármint azt is megcsalásnak véled ha a pasi a haverjaival volt éjjel bulizni és azért nem ért rá a bnőjével találkozni vagy nem ért haza időben és nem meri elmondani h hol és kivel volt??
2012. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1.azért mert nehéz róla beszélni.

2. jobban érzem úgy,hogy jobb ha nem tud róla.

Nem csaltam meg,semmi ilyesmi.

2012. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen dolgaim es ez NEM megcsalas, fleg ha a multadban vannak olyan dolgok, amiktol kiabrandulna beloled, hat nem kotod az orrara. Pl. ha kiehezett csitri voltal es vegigkefelted a felvarost, de o errol nem tud, akkor minek mondd el, azert, hogy azt higgyje, hogy egy Casanova vagy, aki barmikor fakepnel hagyja.
2012. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

istenem....


ti nem értitek a kérdést.

arról van szó, hogy AMIKOR EGYÜTT VAGYTOK tehát A KAPCSOLATOTOK ALATT csinálsz olyat, amit nem szívesen mondanál el neki. más emberrel, természetesen.....

2012. szept. 16. 22:13
 8/15 anonim ***** válasza:
akkor írd le, h mit csináltál más emberrel, és könnyebb lesz megítélni, mert így mindenki másra gondol
2012. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

én nem csináltam semmit :D


de legyen példa, ha ennyire szegényes a képzelőerőtök...


pl.

nők: elmész nélküle bulizni, és egy pasi egész este meghív mindenre, meg átkarolva mentek, simulósan táncoltok.


férfiak: ugyanez, csak a ti szemszögetekből..

2012. szept. 16. 22:20
 10/15 anonim ***** válasza:

ez semmiség :/

az hittem az előéletre gondolsz,vagy a munkára (katonai stb..)

2012. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!