Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a barátom szerelmes belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom szerelmes belém, akkor miért csalt meg?

Figyelt kérdés
Hónapok óta csal az exével.Nemrég derült ki.Nem szakítottam vele (nem akarom,hogy visszamenjen hozzá)

2012. szept. 17. 15:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez egy macska egér játék, ha csak azért nem szakítasz, hogy ne menjen vissza hozzá akkor magadat bünteted, ill mivel tudja hogy ugy sem hagyod el, akkor folyamatosan csallni fog. Tehát duplán jol jár mert vagy te mint tartós kapcsolata, és még szórakozhat is mellette. Te szereted még??
2012. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szerelmes beléd!
2012. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg csal nem szerelmes beléd. De te mekkora h*le vagy hogy nem szakítasz vele azért hogy vissza ne menjen hozzá. Mennyivel jobb ha csal vele? Tudod mit meg is érdemled!! :S
2012. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én még nem csaltam meg senkit. Talán azért mert még a volt barátnőjét is szereti vagy csak őt szereti és neked meg azt hazudja, hogy szeret. Vagy azért mert ő olyat nyújt neki amit te nem tudsz. De te meg nem vagy normális ha ezek után nem küldöd el a sunyiba.
2012. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan megcsal akkor nem szeret. Szakíts vele, mert így csak ő jár jól.
2012. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem tudom...kimagyarázta magát,de tudom,hogy hazudik...nem vallotta be...ő az enyém..ha már egyszer elvettem,nem adom "csak úgy " vissza.
2012. szept. 17. 15:55
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor idióta nőőkön mindig megdöbbenek. Egy normális, hűséges pasi meg nem kell nekik, csak a bunkó agyatlan tahó, aki megcsalja. Csak jól nézzen ki.
2012. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor szenvedj ha neked így jóó, de ez akkor már szórakozás, te se szereted már így.
2012. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem néz ki jól,gyerekei is vannak 2,2 anyától...de minden hétvégén elmegyünk oda ahova én akarom,és ha úgy akarom,a gyerekeit is az anyjára hagyja,mikor láthatáson nála vannak
2012. szept. 17. 16:01
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Na még nem is néz ki jól meg van 500 gyereke. Még meg is csal az exével. Bocsi de megérdemled a sorsod. Remélem jól kihasználnak és öreglány maradsz. :)
2012. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!