Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk, lányok, bárki! Mi történt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, bárki! Mi történt?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves barátnőm, akivel teljesen jól meg(voltunk), van egy 21 éves barátnője, akit a szülei sem kedvelnek, mert többször rajtakapták, hogy kisebb dolgokat lopott a házukból. A szülei teljesen tiltják tőle ezt a lányt, ő mégis vele van. Volt már arra is példa, hogy valamin összevesztek, és ez a lány megverte a barátnőmet, amit érthető okokból nem nézek valami jó szemmel. De ez már 1-2 hónapja volt. Történt a héten, hogy előre bejelentés nélkül mentem volna barátnőmhöz, mikor arra lettem figyelmes, hogy az egyik panelház oldalsó játszóterén ezzel a lánnyal van, és smárolnak. Hát mit volt tenni, bevertem a csajnak egyet. Erre barátnőm teljesen megbotránkozott, majd kihívta rám a rendőrséget (...) a lányt kórházba vitték, engem pedig bevittek a rendőrök. Most könnyű testi sértéssel vádolnak. A kérdésem az lenne, hogy mi volt ez? Volt már valaki másnak is hasonló dolga? Nem is tudom, még fel sem fogtam az egészet. Persze, tudom hogy lányt megütni nem szabad, de ez nem lány, ez egy kutyámajom. A történtek után elmentem barátnőmhöz megbeszélni a dolgot, de nem jártam túl nagy sikerrel, most utál. Viszont az apja meghívott egy sörre.

2012. szept. 22. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

1. Az apja egy hatalmas arc. :D:D:D

2. Jól tetted.

3. A fél családom ügyvéd a másik ügyész. Segítsek?:D

2012. szept. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

feleslegesen mászkálsz hozzá.

az hogy rád hívta a rendőrséget,egyértelműen mutatja,hogy választott kettőtök között.

és nem mellesleg megcsalt.

2012. szept. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

talán cigány a csaj [már mint a 21 éves] mert akkor természetesen viselkedik és nem szabad hanem KELL ütni! :)

a fater tényleg nagy arc :D:D

2012. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az apa tényleg jó fej, de szerintem a kapcsolattól ne sokat várj.
2012. szept. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy szerelmes a barátnőjébe és bár nem vállalja fel nyilvánosan mégis minden rossz tett és sérelem ellenére kiáll mellette. Ez egy szerelmes lányra jellemző lehetne.

Ha tényleg csak barátnők és mondjuk "viccből" csókolóztak, akkor kicsit furcsa, hogy ilyen barátnőt választott magának, róla is elmond ezt azt. Nagyon manipulatív lehet ez az idősebb lány.De mindenképp kicsit komolytalannak tűnik hozzád a lány és nem szerethet eléggé, mivel nem állt ki melletted.

Megütni tényleg kicsit hülyeség volt, főleg úgy, hogy kórházba vigyék, de hát már megtörtént meg gondolom elszállt az agyad.

A kapcsolatot hanyagold, keress egy hozzád illő lányt, aki veled szeret csókolózni és nem egy másik csajjal. Meg szerezz egy jó ügyvédet. Sok sikert.

2012. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kutyámajom! XD
2012. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok a rib@nc és nehéz elkerülni őket.
2012. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!