Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a jó abban, hogy az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban, hogy az emberek párkapcsolatokva / házasságokba ronditanak bele? Hogy lehetnek ilyen undoritoak?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet elfogadni azt, hogy a kiszemelt ember foglalt? Ezt főleg nöktöl kérdezem, de férfiak is válaszolhatnak!


23l



2012. szept. 23. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
mindenhez 2 ember kell...
2012. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ezt inkább a kapcsolatban lévő feleknek kell szem előtt tartani. Nyilván nem örülnék ha vki rászállna a barátomra....de ha el tudja őt csábítani hát vigye jó messzire.
2012. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
amelyik kapcsolatba bele tud rondítani 3. fél, az a kapcsolat úgyis halálra volt ítélve!
2012. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is ezt vallom, egy jó kapcsolatba egy 3. nem tud éket verni, mégis sokan megpróbálják, és nem értem, mi jogon...Nekem nem lenne pofám úgy kezdeményezni egy fiúnál, ha tudnám, hogy barátnője / felesége van! Sajnos a környezetem ezt másként látja. Vagyis a régi környezetem, mostanra leépítettem őket:))

Érdekelne, volt e valaki hasonlo szituban?

2012. szept. 25. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Én olyan helyzetben voltam, hogy sajnos olyan emberbe szerettem bele akinek barátnője volt. Nyilván nem volt szándékos, h is lehetett volna és ezzel a saját dolgomat is megnehezítettem. Tudtam, hogy ő is érez valamit.A lényeg, hogy nem voltam képes rá, hogy elzárkózzak tőle és miért is tettem volna? Nem fogom magam elől elzárni a szerelmet. Hozzáteszem sosem csalta meg velem a barátnőjét, mielőtt megtörtént volna szakított vele és azóta is együtt vagyunk, már 3 éve :)
2012. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet elfogadni, hogy az ember akivel az adott pillanatban vagy, esetleg nem az igazi? Ha valakit el tudnak csábítani, talán jobb is, hogy megteszik. Ha meg nem hagyja magát, na akkor becsülni kell.
2012. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ügyesen oldottad meg a dolgot:) kivártad, hadd forrják ki magukat a dolgok!:) Én is megmondtam páromnak, hogy ha valakit megszeret, ha menni akar, menjen, sosem fogom visszatartani (pedig jön a gyermek:)), csak arra kérem, hogy ne csaljon meg, mondja meg, ha mást akar:) Így a tisztességes:)
2012. szept. 25. 15:18
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem mindig tabu volt a foglalt férfi, de amikor belezúgtam a férjembe,nem tudtzam h foglalt. megláttam és bumm!!! másnap már tudtam h van barátnője pár éve így még csak rá se néztem- csak titokban imádtam :)- aztán teltek a hetek-együtt dolgoztunk-és azon kaptuk magunkat h folyton beszélgetünk-csakis semleges dolgokról. örültem h legalább barátok lehetünk. soha még csak hozzám sem ért,még véletlenül sem. aztán egy nap elémállt h nem bírja tovább,szakított a barátnőjével mert azótavszeret amióta meglátott! a lány is ott dolgozott ahol mi vagyis tudtam h nem kamu. kértem h várjuk 2 hetet addiog gondolja t biztos-e a döntése,aztán meg 1 hónapot arra h nyilvánosan édelegjünk,mert nem akartam a lányt bántani-bár természetesen tudta h miattam ment el apárja.


az idő minket igazolt,most jön a 3. babánk. persze énis megkaptam ah milyen szemét vagyok stb,pedig tényleg nem csináltam semmit,és ő sem,de persze soha senki nem hitte el h nem szexeltünk meg hasonlók hanem csak úgy beleugrott a férjem az ismeretlenbe.


sajna sok olyan van aki nem zavar semmi csak nyomul,hátha. ezzel nem tudsz mit kezdeni.

2012. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én igazából hálás vagyok, ha viszik, akit vinni lehet. legalább nem húzódik tovább. ettől függetlenül fejbelőném az ilyen embereket, én soha nem tennék ilyet, nem is értem másoknak hogy van hozzá gerincük
2012. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

tegnap 15:37

Szép sztori, gratulálok nektek és a picurokhoz!:) Akkor Ő az igazi?:))

hát, utolso, én is hányok az ilyen nőktől! Nekem alap hogy nem durok fel semmit, aki ezt megteszi, nem ember többé a szememben...:))

2012. szept. 26. 10:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!