Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szóltok ahhoz a mondathoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz a mondathoz hogy "akárhány prostival is megyek el, én csak téged szeretlek és soha sem foglak elhagyni"?

Figyelt kérdés
És az olyan lányok akik ezt megtiszteltetésnek' veszik? Ti mit tennétek ha a párotok ilyent mondana(csinálna is)?

2012. szept. 26. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
LOL :DDD
2012. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 cukorka<3 ***** válasza:
100%
Milyen szar duma ez?:D
2012. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tévéből van?
2012. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor már kur.vára nem lenne a párom :D
2012. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3as: nem hanem láttam rá élő példát...
2012. szept. 26. 20:14
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom, hogy egy nagy idióta az a lány akinek ez tetszik vagy ebben lát bármi jót is.
2012. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.. folyamatosan csaljon meg (a tudtommal), vagy hagyjon el? Hű, de nehéz döntés!


u.i.: remélem érzitek az iróniát... :D egyik se normális, aki ebben jót lát, és aki ilyet mond, az se XD

2012. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha elég jól néz ki a srác, a lány úgyis mindent elnéz neki, még a qrvázást is.
2012. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt megtiszteltetésnek veszi, lehet hogy kissé sérült önértékeléssel bír.. Egy ideig még eszedbe fog jutni ez a jelenet..
2012. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Hát ez érdekes dolog... Amíg használ gumit és tényleg az érzem, hogy engem szeret és nem hagy el... hát nem tudom... tudományosan bizonyított tény, hogy a férfiak libidóját csökkenti, ha kizárólag egy partnerrel vannak, ahogy az is, hogy adott esetben simán megeshet, hogy egy prosti után sokkal jobban fog kívánni a partnered, mint előtte. De ugye ott van a bizalom, meg a tantra meg a spiritualitás meg az erkölcs, meg a vallás... hát nehéz ügy. Viszont azt leszögezném, hogy minden ember különböző és lehet olyan, hogy valakinek jó kapcsolata van attól, hogy a férje néha elmegy egy prostival, szóval nem elítélendő egyik hozzáállás sem. Nem kell lehülyézni se azt, aki eltűrné, se azt, aki nem...
2012. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!