Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akkor mit is kellene most tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mit is kellene most tennem?

Figyelt kérdés

Légyszíves bunkók kíméljenek.

Már lassan egy éve vagyok együtt barátnőmmel. Régóta rágja a fülem, hogy nem bízok benne, holott ez nem igaz. Na de elkezdtem "bízni" benne. Volt egy koncert amire régóta szeretett volna elmenni, és csak fiúkkal. Nekem megtiltotta, hogy vele menjek, mert ha ott vagyok, nem tud másokkal beszélgetni. Oké, nem mentem. Ma reggel felhívtam, jól elbeszélgettünk. Később kiderült, hogy megcsalt egy másik sráccal. Nem tudom még mi volt, csak annyit árult el, hogy volt valami a fiúval. Holnap fogunk beszélni, de szerintetek mit kellene tennem?



2012. okt. 7. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kikúrni a pics@ba!
2012. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy p*csán rúgni, hogy a Holdig szálljon, utána pedig Mónika-show kompatibilissé varázsolni a fogsorát, hogy bátran tudjon mosolyogni a srácra, akivel megcsalt.
2012. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ezek után kérdés, hogy mit csináljál, akkor meg is érdemled, amit kaptál, ne haragudjál.

21/l

2012. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak megakartam bizonyosodni róla, hogy nem csak én vagyok így vele, hogy kidobom. Köszönöm
2012. okt. 7. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudnám elviselni, hogy megcsalnak. Ha szeretek valakit, akkor eszembe se jut, hogy megcsaljam és azt gondolom, hogy ezt én is elvárhatom egy kapcsolatban. Ha pedig valami nem stimmel, akkor mondja el, beszéljük meg, vagy ha nem megy, szakítsunk, de ne csaljon meg.


Én dobnám, bár azért az érdekelne, hogy mit jelent ez a "volt valami a fiúval"..


Viszont nem biztos jó, ha hirtelen felindultságból döntesz, próbálj leghiggadni, holnap beszéltek, elmondja, hogy mi történt, aztán átgondolod, hogy akarod-e folytatni ezt a kapcsolatot, vagy nincs értelme.

17/L

2012. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ennyi volt...hülye pi-csa,nem érdemel normális kapcsolatot..dobd ki a fenébe

22/N

2012. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennek vége, DOBD!!! Akármennyire nyal, hogy visszafogadd meg ne tedd!
2012. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
73%
Basszál ki vele te is monda azt,hogy megbocsátol és utána csald meg a szeme előtt!!! Ennyit megérdemel:P
2012. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 asdasd1125 ***** válasza:
utolsóval egyetértek.! ;dd
2012. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyűlölet még több gyűlöletet szül, ezt jól jegyezd meg barátom. Ne tedd ezt amit az utolsó kettő javasol. Dobd ki, de te ne süllyedj le az Ő szintjére, annak a szintjére aki lelkiismeret furdalás nélkül megcsalt és becsapott, visszaélt a bizalmaddal. Te is ez akarsz lenni?
2012. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!