Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki biztos abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki biztos abban, hogy a barátja hónapok óta csalja, miért nem hagyja ott?

Figyelt kérdés
A barinőmről van szó...tudja,hogy a párja csalja,azt is hogy kivel,meg mióta...mégis úgy tesz,mintha minden tökéletesen működne köztük.Nekem panaszkodik,hogy mennyire fáj ez neki,mondom hogy szakítsanak,de azt mondja,szereti és inkább szemet huny fölötte.Miért ilyen "értetlen"?

2012. okt. 13. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én srácot ismertem ilyet.

Meg néhány pénzes, idősebb fickót. Szerintem ha nem teljesen hülyék, tudják, hogy a nőjük fiatal csinos fiúkkal kavar.


Gondolom úgy vannak vele, hogy "inkább egy jó üzletben..."


Másik lehetőség: amikor már a két fél annyira érdektelen egymás felé, hogy tesznek az ilyesmire.


Harmadik: kapcsolatfüggő személy lehet a barátnőd. Túl kiszolgáltatott, nem elég határozott, nincs elég tartása, önbizalma, önérzete. Az ilyeneket sajnos alapból megcsalják, sőt, előbb-utóbb ott is hagyják. Azért nem hagyták még ott, mert nem állította válaszút elé a fiút.

2012. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"Miért ilyen "értetlen"?"


- Kisebbrendűségi érzése van

- Fél az egyedülléttől

- Azt hiszi legbelül, amúgy sem érdemel többet, jobbat


Ezek részben egymásból fakadnak :)

Épp az ilyen határozatlan nők azok, akikkel a férfiak megtehetik ezt. És meg is teszik (általában). Igazából sem tisztelni nem tudják az ilyen nőt, sem igazán vonzódni hozzá.


Amíg nem változik, minden kapcsolata ilyen lesz.

2012. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
az a fő ok:ha elhagyja,akkor megint magába lesz...hiába mondom:na és? Inkább magadba,mint alázzanak hónapokig,évekig.= hónapja vannak együtt,6 hónapja csalja a srác,ugyanazzal a nővel,heti 3-4 alkalommal...szerinte idő kérdése,hogy kidobja a barátnőmet.
2012. okt. 13. 14:00
 4/15 anonim ***** válasza:

jah mindig azt mondják mert szereti,. a nagy lóf@szt!


erre nincs ésszerű magyarázat, egyszerűen idióta!

2012. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy kapcsolatfüggő.

Azt is mondom, hogy ki is fogja dobni.

A férfiak nem tudnak felnézni az ilyen nőkre, szabadulni akarnak tőlük (legfeljebb csak kihasználják őket egy ideig).


Nem bántani akarom a barátnődet, de a saját érdekében változnia kellene. Függetlenebbé, önállóbbá, igényesebbé válnia. :)

2012. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert a srác túl jól néz ki ahhoz, h otthagyja.
2012. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
jah vagy megvesz neki minden sz@rt---
2012. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, rengeteg pasi jól néz ki, a független, határozott nők 10 helyes pasi közül is válogathatnak.


A "megvesz neki minden szart" meg az anyagias csajokra jellemző, akik nem sírnak, hanem csak le akarják nyúlni a srácot. És fütyülnek rá, a srác kivel kavar, sőt, tapasztalataim szerint ők azok, akik előbb megcsalják.

Kapcsolatfüggő és kész.

2012. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fél, hogy egyedül lesz? Miért, most tán annyira boldog, és kielégítő a párkapcsolata?

Szerintem mondd meg neki nyugodtan, hogy ennél rosszabbul egyedül sem érezhetné magát.

Meg egyáltalán is. Gondolom nem 50 éves idősödő hölgyről van szó, hanem fiatal, 20-25 év körüli lányról. Előtte még az egész élet!

Inkább legyen boldog facér, mint kiszolgáltatott, átvert "párkapcsolatban élő".

De szerintem a sráccal is beszélhetsz, mondd meg neki, hogy játsszon tisztességes játékot, és ne alázza tovább a barátnődet.

2012. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt ő tudja! Nem kell beleszólni,úgysem fogja fel! Ha neki így is jó?! Majd kidobja a pasi,akkor lehet,h legközelebb egy másik kapcsolatban másképp áll a dologhoz! Szerintem ennyi bőven elég volt tőled,neked nem lehet emiatt lelkiismeret furdalásod. Az ő élete,felnőtt ember.
2012. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!