Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 27 éves nő vagyok.3 éve élek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő vagyok.3 éve élek a párommal, úgy érzem a kapcsolatunk válságba jutott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi ismerősöm akivel viszont izzik a levegő közöttünk. Ő nem a hűség szobra, az összes barátnőjét eddig megcsalta valakivel. Viszont szexuálisan nagyon rá vagyok kattanva. (szerintem ő is rám) Mit tegyek hogy elfelejtsem, és a pasimra legyek így gerjedve, ahogy rá?A pasim tipikus családszerető pasi, benne meglehet bízni. Úgy érzem hogy az idő folyamán "elpapucsosodott". 3 év alatt egyszer sem voltunk étterembe, se moziba, mert "nincs rá pénz". Most lett kész a lakásunk,de még mindig nem vitt el sehova sem. Nem érzem őt olyan szenvedélyesnek, nem úgy néz rám ahogy a másik pasi. A barátommal kevés közös hobbink van, a másikkal több. Mit csináljak?? Nagyon ki vagyok készülve már idegileg!Állandóan a pasival álmodok, rá gondolok szex közben…


A másik pasi szerintem csak hülyít. Hogy tudnám meg, hogy van-e szándéka velem, vagy sem?



2012. okt. 15. 14:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom a pasidat. Rólad nem mondanék semmit, csak azt tanácsolom, hogy hagyd el, mert hazugságban élni senkinek se jó. Menj az új pasidhoz. Tanulnod kell ebből.
2012. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

"A pasim tipikus családszerető pasi, benne meglehet bízni"


akkor mi jó nektek egyáltalán????????

2012. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

14:55


Ne általánosíts, a kérdezőnek nem elég a bizalom meg a családszeretet az még nem jellemzi a maradék ~3,5 milliárd női egyedet.


"3 év alatt egyszer sem voltunk étterembe, se moziba, mert "nincs rá pénz"."


Ezt nem veszem be, 3 év alatt nem volt 3000Ft otok 1 mozifilmre?? Kizárt. Amúgy meg vannak olyan programok ahova nem kell pénz! Ezeket úgy nevezik hogy séta, városnézés, beszélgetés. Mindegyik ingyen kivitelezhető!

2012. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

"3 év alatt egyszer sem voltunk étterembe, se moziba, mert "nincs rá pénz". Most lett kész a lakásunk,de még mindig nem vitt el sehova sem."


Te dolgozol,van munkahelyed?

Felajánlottad már,hogy meghívod te őt?

A lakás szerintem kicsit fontosabb,mint a mozi!

Ha készen van,jöhet a szórakozás!

Főzhetsz otthon is valami finomabb kaját,és gyertyát gyújtasz,majd romantikáztok,de neked kényelmesebb a párodat okolni mindenért,ugye?

Két emberen múlik.

2012. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem sajnállak,mert nem érdemled meg!

Mindenképp szakíts vele,nem érdemled te meg szegény pasit!

Egyből azon gondolkodik,hogy kiderítse,hogy bepucsíthat e a másik pasinak!

"Hogy tudnám meg, hogy van-e szándéka velem, vagy sem?"


Van akinek nem való a kényelmes élet,olyan pasi kéne a hozzád hasonlóaknak,csak a lecke kedvéért,aki nem hogy moziba,étterembe nem vinne,hanem lekeverne egy nagyot ha rinyálnál,és eszedbe sem jutna más facáról álmodozni!

Jól látod!

A másik pasinak csak a szexre kellenél,eltartani nem tartana el!

2012. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem lepődöm meg azon, hogy már megint a férfi/pasi/férj/barát a hibás?!
2012. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"Két emberen múlik"


ez a kulcsmondat

2012. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A pasiddal már beszéltél erről, vagy csak egyszerűbb egybél mást keresni?

Ha már nem szereted, hagyd ott, függetlenül attól, hogy mi lesz a másik sráccal. Legyél gerinces.

2012. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
kis kúrva
2012. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"Legyél gerinces."


Vannak olyan emberek,akik gerinc nélkül születnek!

A kérdező egy elkényelmesedett szajha,aki azt várja,hogy ajnározzák,ide oda vigyék,de persze a pasi fizessen!

Azt is el tudom képzelni,hogy még munkahelye sincs,csak rinyál,de a potya kolbász az kéne,azt azért nem veti meg!

2012. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!