Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi van, ha már egy olyannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha már egy olyannak sem kellesz, aki "senkinek sem kell"?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm kérdezte tőlem ezt nemrég. A történet a következő:

A lány 18 éves, vékony, átlagos kinézettel, nagyon kicsi önbizalommal a fogszabályzója miatt, amit már azóta levettek.

A srác 25 éves semmi extra, szintén kicsi önbizalommal. (Őt nem ismerem személyesen)

Egyiküknek sem volt még párkapcsolata és az ismerősök "összehozták" őket. Egy darabig minden rendben is volt, bár a srác a kapcsolat ellenére sűrűn hangoztatta, hogy ő nem kell senkinek. A lány beleszeretett.

4 hónapja jártak, amikor a srácnak megjött az önbizalma és megcsalta a lányt.

Szegény, most szörnyen érzi magát. Ezt miért kellett? Mit mondjak most szegénynek? Eddig sem volt önbizalma, de ezek után?



2012. okt. 18. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szegény csajszi... Hozz össze vele, én sem kellek senkinek. :D Egyébként lelki segély nyújtásában jó vagyok.
2012. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

fúúú..

Az ilyen pasik akik senkinek sem kellettek lesznek a legalattomosabbak,mert kiakarják élvezni hogy most kapnak utánuk...

Szegény csaj.

Nem igazán tudom hogy én mit mondanék neki...

2012. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Ja, az ilyen srácok általában tényleg a leggörényebbek, mert amint kicsit is ráéreznek a dolog ízére, egyből mániákusan pótolni akarják ami kimaradt.


Sajnálom a lányt, próbáld lekötni, elvinni ide-oda, ne gondoljon a srácra.

2012. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Képzeld el ugyanezt az érzést 40 fölött, aztán rájössz, hogy neked (neki) nem is olyan szar :) Bírom ezeket a 18 évesen az életüket sirató csajokat.
2012. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy csajt, alapsulin volt osztálytársam. Kb 100 kiló volt, nem kellett senkinek. Mostanra pedig lefogyott kb 55 kilóra, hát a környék legnagyobb kurv.ja lett, még a FB-re is meztelen képeket rak ki.
2012. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább kiderült, mire nem lehet párkapcsolatot alapozni.
2012. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!