Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a lányokról akik többszöri átcseszés, csalódásokozás, megbántódás után is adnak esélyt annak a palinak aki ezeket "elkövette" ellenük?

Figyelt kérdés

tegyük fel hogy ez a lány 15-16 éves..

Szóval a csajt sokszor megbántotta,átverte a pasija..és mindíg ad neki esélyt..

Aki meg figyelné minden kívánságát,törődne vele,odafigyelne rá,le sem sz*rja..

Vélemények?

16/F



2012. nov. 12. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerelmesek.
2012. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha valakit egyszer megaláznak,az a férfi szégyene.Ha viszont többször,az már a nőé,mert eltűri.Viszont értelmes,normális csajnál van egy határ,ahol a cérna elszakad,és akkor kinyílik a szeme,aztán lelép.Utána már sokkal inkább értékelni fogja,és észreveszi a jót.
2012. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsó...Ez bíztató.:)
2012. nov. 12. 15:52
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők ilyenek, uralkodni kell rajtuk,irányítani,hülyíteni,és néha ebben benne van az, hogy bőgnek stb, de aztán úgyis visszajönnek, egyszerűen egy jó részük erre való, hogy valaki rángassa őket kedve szerint.Mindig is így volt a történelemben is,és mindig is így lesz, max pár szempont változik a lényeg ugyanaz :)Ha meg a csaj buta is mint a se*gg, akkor még különösebben szólni se fog.... Persze vannak kivételek mint bármiben, de az más téma :)
2012. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én is ilyen lány vagyok! 1év2honapja vagyunk együtt barátommal a több mint egy év alatt 3ról tudok h meg csalt az egyik a 7.dik honapban amiről azt mondta h csak csokoloztak majd kiderült h ugy felb@aszta h majd nem terhes lett! Ezt elnézve meg bocsájtottam és azt mondta hogyha lefeküdnék vele akkor soha senki nem kellene neki rajtam kivül így hát a 10.dik honap után oda adtam magam neki erre most egy általam gyülőlt lánnyal megint meg csalt és olyanokat vágott a fwjemhez h hogy meg baszta! És azt is bevallotta h nem 3szor csalt meg hanem millioszor és még ezek után is meg bocsájtottam neki!:) Meg gyötört meg gyalázott meg szégyenitettem és mégis szeretem!:)
2012. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hat mar bocsass meg de te hulye vagy!!!megcsalast nem szabad megbocsajtani!h lehetsz vele?el fog hagyni ha talal jobbat inkabb dobd ki te ezt a genyot.sok mindent elnezek en is na de ezt nem szabad!
2012. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Igazad van de hiába dobom ki..!! mindig könyörög és szeretem..
2012. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!