Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Srácok meg tudnátok bocsátani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok meg tudnátok bocsátani bnőtöknek, h megcsalt másfél év után egy buliban részegen egy idegennel? És ha igen mit várnátok el tőle?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
NEM. Ribanc nekem nem kellene.
2012. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Már bocs az offért, de ha egy jó bnőm tenne ilyet a palijával, akk már én is másképp néznék rá. Miért? Ha a saját szerelmével ilyen, akkor hozzám h állhat..
2012. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem. Ha még is akkor tuti kijátszanám azt a lapot, hogy 2 csajjal akarok lenni egyszerre és akkor menjen bele és kvittek vagyunk :) Ha már komoly a vétek, komoly ellenérték kell :) 22/F
2012. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
a részegség nem indok, és egy idegennel pedig mindennek a teteje. még ha meg is bocsátanék neki, már soha nem lenne olyan, mint régen. neked sem esne jól, ha a pasid részegen csajokat farkalna meg
2012. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Tűnjön a p*csába az ilyen. Azt sem tudja megállni, hogy ne ba@sszon be de még meg is dugatja magát egy vadidegennel !?

Szánalmas k*rva.

2012. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Alapból nem kezdek olyan csajjal aki "buliban részegen" szokott lenni :D
2012. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Először a srácot keresném fel.

Aztán dobnám a csajt.

2012. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem....nekem nem kéne egy útszéli k*rva
2012. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy részeg pasin kívül csak egy csúnyább látvány van: egy részeg csaj. Azt amúgy sose értettem, miért "kötelező" lerészegedni, miért nem lehet mértékkel inni, ha már feltétlenül inni akar valaki. De ez off. A lényeg: nem tudom, hogy megbocsátanék-e neki. Egy esélyt mindenki megérdemel, de az ilyesmit nehéz súlyozni. Viszont mivel hűséges típus vagyok, úgy gondolom, én is joggal várhatnám el a másik féltől a hűséget.
2012. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A srácot megverném, lehetőleg az arcán, hogy mindenki lássa egy jó darabig. Csajt meg irdatlanul meghúznám még egyszer, és elzavarnám.
2012. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!