Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon nagy baromságot csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy baromságot csináltam! Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a nagy bajom h most, boldog kapcsolatban vagyok a barátommal már 3 hónapja, de van egy gondunk... sose tudunk szeretkezni... ami nekem nagyon fontos!

Az ex barátommal már 5 hónapja szakítottam de még ő szerelmes belém... szegény srác egy haverja pincéjében lakik és mióta nem vagyunk együtt teljesen igénytelen lett. Ezért át hívtam tegnap este h megcsináljam a haját meg a szemöldökét, szóval kicsit rendbe raktam, és mivel már késő volt nem akartam elküldeni. Elmentünk aludni mert nekem reggel suli volt, az nem is volt gáz. De mikor én felkelek akkor szinte mindig kívánom AZT és hát ő megakarta hálálni vagy mi és hát elkezdett kényeztetni... 1 percig hagytam és rájöttem h nekem ott a barátom! Síró görccsel elültem, de egész nap bocsánatot kért... Igazából nem haragszok rá hanem inkább magamra.

Mit tegyek? Barátomnak elmondjam? Megbocsássak az exemnek? normális ha elmúlt a bűntudatom? :S



2013. jan. 8. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem tudtok szeretkezni?

Mennyi idős vagy?

2013. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy baromságot csináltál.

De nem szereted eléggé a mostani barátodat ha idáig eljutottatok.

Mit csináltál a szemöldökével????

2013. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Az a ciki, hogy velem ilyen soha nem tudna megtörténni, mivel értelmes ember vagyok, nem pedig ösztönállat, vagyis képes vagyok uralkodni a vágyaimon. Ilyen nem tud véletlenül megtörténni. A helyes az lett volna, hogy még mielőtt hozzádért volna lecsaptad volna a srácot. Nem az ő hibája, hogy tudja, hogy könnyen kísértésbe esel és nem tudsz uralkodni magadon. Szerintem mondd el a barátodnak, hátha rájön, hogy ez nem normális.19L
2013. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. 17 éves vagyok és elején azért nem mert nem volt merevedése, most meg minden ki hülyeség közbe jön...


2. De, nagyon szeretem ő a mindenem és csak azért jutottam alapból idáig mert nem nagyon voltam józan sem, és beszámítható sem...

szemöldökét meg meg igazítottam mert elég undorító ha már a szemhéjra is terjed.


3. Azért nem vagyok értelmetlen, de kösz a bókot. Én sem mondom h véletlen volt, mert akartam mint állat, de rájöttem h ez így nem megfelelő ember... És most nem értem h mi az érv h elmondjam neki.

2013. jan. 8. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne mondj semmit..úgy is csak belegondolna dolgokat és feszkó lenne közöttetek.
2013. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is maradok inkább a titoknál... nem akarom elveszteni.
2013. jan. 9. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!