Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágó Laz'lo László kérdése:

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal már lassan 5 éve együtt vagyok, de még nem lakunk együtt, csak sokat vagyunk egymással! Az elmúlt 5 évben történtek rossz dolgok is, de persze a legtöbb jó volt mind 2 fél részéről! Kölcsönösen féltékenyek vagyunk, az első kb 2 évben történtek miatt. Viszont nagyon szeretjük egymást, legalább is én így érzem és még sem tudunk közös nevezőre jutni egy bizonyos dologban! Megbeszéltük-mivel kölcsönös a féltékenység-, ha buliról van szó, akkor csak úgy mehetünk el, ha a másik is mehet, vagy ha ismeri mind 2 fél azt a társaságot, vagy legalább egy embert abból a buliból! Na most én dolgoztam egy cégnél diákmunkásként egy-két alkalommal és elég sok információt gyűjtöttem be azalatt a kis idő alatt arról, hogy milyen negatív dolgok működnek ott! Sok rossz dolog ért onnan engem az elmúlt években! Menyasszonyom mit ad isten, persze, hogy oda megy dolgozni..... semmi gond, nincs munkahely, nincs pénz... szokott ott lenni minden évben karácsonyi buli, amikről még rosszabbakat hallottam és tapasztaltam! Megbeszéltük még október elején, hogy nem megy el és nem vitatkoztunk, hanem még helyeselte is, amit mondtam a dologról, meg hogy kedve sincs odamenni! eljött a december és nekem eszembe jutott a buli és csak így kíváncsiságból rákérdeztem, hogy akkor biztos, hogy nem megy oda?! De így előtte 2 nappal! A válasz: Meggondoltam magam, nem tarthatom fogva, el fog menni!! Nem tartom fogva, egyszerűen csak féltem, mert törékeny és sok esetben jó, ha vannak vigyázó kezek! Természetesen bármikor elmehet a barátnőivel bárhová, csak tudjam , hogy hol vannak! Én csak arra kértem, hogy erre a céges bulira ne mennyen el! A lényeg, hogy itt már volt egy kis veszekedés, mert ugye megbeszéltünk valamit és nem kérdezek rá, akkor lehet nem is mondta volna az ellenkezőjét! Kérdeztem, hogy mehetek-e vele, mondtam, hogy legalább így nem kell buszoznia, kocsival mehetünk és jöhetünk is, lett volna tombola, meg vacsora is, meg zene, ami így hangzásban jó... erre ő, hogy nem lehet oda mást vinni, csak dolgozók mehetnek, de én tudtam, hogy mehet oda bárki, csak ki kell fizetni a vacsorát és hozzátartozónak kell lenni! Miért nem akarta, hogy mennyek? Megkértem, hogy ha már elmegy, akkor ne igyon sokat...ahhoz képest saját magáról nem tudott, amikor hazaért...... ez nekem nagyon rosszul esett, mert pont ettől féltettem, olyan állapotban nem tudja mit csinál az ember és ki tudja, hogy miért került olxyan állapotba... mind1.... azóta én vagyok a beteges gondolkodású.... meg a betegesen féltékeny. pedig fordított helyzetben ugyan ez lett volna, csak hogy én nem alakítok ki ilyen helyzeteket! Nem vagyok tökéletes, én is hibázom, de azok nem érnek fel ilyenekkel... nekem ez nagyon rosszul esett! tudom, ilyenkor jön az, hogy minek vagyunk együtt, ha nem bízunk meg egymásban?! azért mert amikor nincsenek ilyen dolgok,akkor viszont szinte minden tökéletes.... folyamatosan szorítja egy érzés a szívemet és nem tehetek róla, sok mindenre gondolok, sok minden jut az eszembe, hogy kivel van, mit csinál, hol lehet...... olyan helyen dolgozik, ahol több mint két ezer ember.... az esetek 90%-ban tönkre mentek az ottani kapcsolatok.... van valami sötét ereje annak a helynek.... "Túl sok ember egymásra hagyva, mindenki nélkül!" Mit is mondanak?: Ami "lasvegas-ban történik, az ott is marad"..... na valahogy így érezhetnek az ott dolgozók is, legalább is egy részük! Én voltam az első a lánynak ezt is hozzáteszem, de ez még nem jogosít fel senkit sem arra, hogy akkor "élnie" kell, mert velem is ugyan úgy tud élni! nem is olvasom vissza, hogy mit írtam, mert bisztos van benne hülyeség is, de most ezt érzem, ez jött ki belőlem, jó érzés lenne, ha csak legalább egy valaki azt írná, hogy nekem van igazam!

#megcsalás #féltékenység #buli #beteges gondolkodás
2013. jan. 9. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem folytatnám a helyedben ezt a kapcsolatot.
2013. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha Te tényleg nem teszel ilyen dolgokat, akkor persze, hogy rosszul esik a párodtól. Szerintem ezek után szívbaj nélkül elmehetsz bulizni a barátaiddal, hiszen azt teszi az egyik fél, amit a másiktól is elvár, nem..? ha pedig veszekedni kezd veled, hozd fel neki nyugodtan, hogy utolsó pillanatban változtatta meg a döntését, amiben te is támogattad. Ettől függetlenül azt próbáld meg eldönteni, hogy tett-e valami olyat szerinted amit nem kellett volna..?
2013. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hiába van az, hogy amikor együtt vagyunk, akkor minden tökéletes, de amikor nem avgyok mellette, akkor igencsak belém hasítanak azok a gondolatok, érzések, hogy mi van, ha "kettős élete" van. Tehát szeret, meg ezt érzem is, és tervezzük a közös jövőnket, de még is félek... Mert akkor miért csinálna ilyeneket? Miért nem tudja elfogadni, ha a másiknak igaza van és miért nem tud alkalmazkodni? Persze sok mindenhez alkalmazkodik, mert nem vagyok tökéletes! De ezen a téren valahogy nem tudunk közös nevezőre jutni! Lehet hogy szeret, csak benne van egy kíváncsiság és kipróbál egy-két dolgot, amit nem mond el, mert velem akar maradni! Csak hogy nekem nem lenne gusztusom úgy folytatni vele, ha valami kiderülne! Persze tegyük fel, hogy nem derül ki semmi, mert nincs is.... De akkor mik ezek az alkalmi kitörései? Mert nem először fordult már elő, hogy hirtelen megváltoztat valamit, amivel teljes mértékben összetöri bennem az addig alkotott "pozitívabb" képet arról az adott dologról és ezek után csak negatív dolgok keringenek bennem! Ha alapból a buli előtt jóval, még az első beszélgetésen azt mondta volna, hogy szeretne oda elmenni és azt is hozzá teszi, hogy nélkülem, mert kicsit barátnőzne, akkor lehet másképp gondolnám a dolgot! Akkor is nagyon rossz lenne, hogy én nem mehettem volna vele, de így meg főleg, hogy becsapott, mert csak azt hazudta, hogy nem lehet nekem menni a cég miatt, mert nem dolgozok ott, hol ott sokan vitték a társukat....
2013. jan. 9. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj igazad van, aggodsz mert nagyon szereted de ez mar betegesen torodes.Adj neki egy kis teret.Nem lancolhatod magadhoz ,igy elfogod vesziteni. Menj el te is bulizni,o is .Ha nem vagytok oszekoltozve akkor probald meg egy kicsit hanyagolni a parodat.Igy tudod csak fentartani az erdeklodeset irantad..
2013. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!