Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm társkeresőn is fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm társkeresőn is fent van. Szerethet attól még?

Figyelt kérdés

Többször mondtam neki, hogy törölje magát, de még nem tette. Azt mondta, csak barátkozni van fent és szerelmes belém és csak engem akar. Viszont más fiúkkal is beszélget skype-on(alapesetben titkolja, de ha nyíltan kérdezek rá, bevallja) olyanokkal, akik nyíltan udvarolnak neki. És rejtve, mert én nem látom, hogy fent volna. Ritkán találkozunk személyesen, így ez aggaszt


Van esély arra, hogy tényleg csak barátkozik, vagy csak én áltatom magam?



2013. febr. 20. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Hát ez elég gáz!!

Ha az én csajom csinálná,már nem lenne a csajom,mindegy mit mondana!

Törölje magát a társkeresöről.Skypon meg beszéljen elötted! Mi az hogy flörtől,meg udvarolnak,miközben szeret?? Én ezt nem értem. Beteg világ van!

2013. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Mii? Tarskereson van? Beszelj vele! Mondd hogy vege van ha nem torli le magat es ha tovabb beszelget a fiukkal. Ha tenyleg teged akar beszeljen elotted veluk es ne a hatadmogott! Vagy kerdezd meg tole: valassz! Vagy en es letorlod magad,nem beszelsz veluk, vagy ok es akkor vege.
2013. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mcgalagony17 ***** válasza:
Féltékenységed teljesen jogos. Vagy nem szeret és mást keres helyetted, vagy csak hízeleg a hiúságának a többi pasi udvarlása. Egyik se túl jó verzió,szóval vond felelősségre! Habár én is voltam fenn úgy társkeresőn, hogy barátom volt, de csak azért, mert elfelejtettem letörölni magam és nem beszélgettem senkivel. Az én pasim se akarta elhinni... 18/L
2013. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális.
2013. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem, neked nincs barátnőd. Gondolom ez is ilyen netkapcsolat lehet, csak hogy elmondhasd, hogy van valakid, akivel félévente találkozol, közbe meg össze-vissza dugatja magát...
2013. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fél évnél azért sűrűbben. max 2-3 hét amíg nem látjuk egymást. de általában hétvégente együtt vagyunk. Én is attól félek különben, amit mondasz
2013. febr. 21. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:

én is fent vagyok több chaten meg "társkeresőn" -van csak barátokat keresek beállítási lehetőség is- sőt msnen amíg volt beszélgettem másokkal de mostmár skype-on is megteszem

11 éve vagyunk együtt (nem írtam el:) ) és nem csaltam meg a párom!


minden beszélgető partneremmel közlöm hogy Ő van és hogy hűséges vagyok így eléggé csökken a próbálkozók száma:) néha akad csak egy egy makacsabb egyén aki próbál meggyőzni arról hogy ő jobb választás lenne:)) de nem sokat ér:)) ezek vannak de tudok nemet mondani így aki marad azzal meg tényleg jó beszélgetni mindenféléről -hétköznapi dolgokról-


szóval ne könyveld el csak ezért valami hűtlen cédának szegény barátnőd:)

ha meg akarna csalni akkor bármikor/bárhol/bárkivel megteszi (suli munkahely buli közös ismerős)

2013. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!