Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Oszinte hozzam? Ti voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oszinte hozzam? Ti voltatok mar olyan helyzetben, hogy tetszett neketek egy lany, de ilyen okok miatt nem kerestetek?

Figyelt kérdés
Megxsalt a baratom, nem akarok szakitani vele, de egyelore nagyon be vagyok ragva.. Felszolitottam, hogy szuntesse meg a kommunikaciot a lannyal. Ez igy is tortent..biztosan tudom, mert a lany akivel megcsalt a legjobb baratnom munkahelyen dolgozik, munkatarsak es kitalalt neki, hogy eltunt az a fiu, aki tetszett neki, mert lebukott a baratnojenel es ezert nem mehet tovabb a dolog es sajnalja, hogy igy alalkult, de engem nem akar elvesziteni.. En nagyon pipa vagyok. Mit gondoltok, lrsz koztuk meg valami?

2013. ápr. 19. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Felszólítottam...

...szüntesse meg a kommunikációt a lánnyal.

júj de választékosan fogalmazol kedves kérdező!


Szóval ha jól értelmezem a legjobb barátnőddel csalt meg téged a párod.

A legjobb barátnőd (akivel egy munkahelyen dolgozol) nem tudta, hogy az a személy a te párod volt, akivel kamatyolt.


A "Párod" megszakította a kapcsolatot a barátnőddel... és most megbánást tanúsít, hogy ezt tette.



NOS! Az én véleményem a dologban:

Minden hülyeséghez legalább két ember kell.


Te nagyon pipa vagy rá, pedig nem biztos, hogy teljes joggal!

Te ugyan úgy hibás lehetsz abban, hogy a párod szakítani akar veled és megcsalt a barátnőddel.

Érdemes lenne elgondolkodni, hogy mi ennek az egésznek a kiváltó oka.


Rátok férne egy kiadós beszélgetés, hogy miért van szétesőben a kapcsolatotok.


Az biztos, hogy ha ez így megy tovább, akkor ugyan úgy meg fog csalni téged, egy olyannal, akit már nem ismersz.

2013. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Steel, a kérdező pasija a kérdező barátnőjének kollégájával csalta meg, nem a legjobb barátnőjével, és nem akarja elhagyni a barátja (lásd: "sajnalja, hogy igy alalkult, de engem nem akar elvesziteni"), hanem csak egy p*cs (bocs, Kérdező).


Az a baj, hogy innentől a probléma nem probléma. Kérdező, belegondoltál, hogy tényleg képes lennél (és értelme is volna) folytatnod a sráccal ilyen előzményekkel? Képzeld el: folytatódik a kapcsolatotok: bízni fogsz benne? Feleségül kér két év múlva: hozzámennél így, hogy mindez már megtörtént? Belegondoltál ebbe? :)


Nagyon sajnálom, ami történt veled. Nem minden pasi megcsalós. Fel a fejjel... Legjobbakat!

2013. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elso, felreertetted,! De koszonom a valaszod, foleg a masodik felet.

Masodik! Igazad van , delutan kiadtam az utjat es ugy erzem mazsas suly szakadt le a vallamrol. Koszonom a biztatast.

2013. ápr. 19. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívesen. :) Nem lehetett könnyű, de örülök, hogy megtetted. :)


Előtted az élet. És ő nem lesz a része!! ;)

2013. ápr. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!