Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belefér nálatok a "jól érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér nálatok a "jól érzem magam"ba, hogy megcsókoljon buliban más a barátod%barátnőd?

Figyelt kérdés

A haverom csaja mondta ezt, hogy "csak jól éreztem magam!" miközben mással csókolózott egy buliban, úgy, hogy a barátja volt elvileg.

Elmesélése szerint úgy történt, hogy a barátnője lement egy szórakozó helyre egyedül, vagyis a barátnőivel, aztán a haverom is lement, de nem tudta hogy ott lesz a lány, csak véletlen volt.

És látta a haverom, hogy a barátnőjét valaki fogdossa, és csókolgatja.

És erre azt a magyarázatot adta a lány, hogy "jajj, csak jól éreztem magam!"


Nektek belefér az, hogy a barátotok/barátnőtök leigya magát, és mással csókólózzon mondván, jól érzi magát csak?



2013. szept. 16. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan a másik végén vagyok a dolognak, de a barátom egyből repülne, ha ez kiderülne.
2013. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem fér bele, ha erre vágyik, akkor legyen szingli.
2013. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nálam se férne bele
2013. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Nálam szituáció függő. Ebben az esetben egyszer elnézném neki, de irtózatosan rosszul esne és megsértődnék. Ha látom, hogy bántja a dolog, és igyekszik visszahozni a kapcsolatunkat, én adnék neki még egy esélyt. Amennyiben még egyszer megtörténne, vagy tudomást szereznék a dologról, akkor van hivatkozási alapom, és dobnám, hogy a lába se érné a földet. Egy kapcsolatban mindig vannak ilyen, olyan botlások, de tudni kell megbocsátani is annak, akibe szerelmesek vagyunk.

24F

2013. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem fer bele!
2013. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, én nagyonis jól tudok szórakozni anélkül is, hogy mások taperoljanak vagy csókolgassanak. Pedig lány vagyok. Leszólítanak meg beszélgetünk, de többet sose hagyok (max ha rögtön itallal akar indítani, akkor a potya-piát elfogadom). Aki nem tudja jól érezni magát anélkül, hogy másokkal csókolózzon meg stb, annak nem való a párkapcsolat, szerintem. Az ilyenben nem tudnék megbízni, mondjon utána bármit is. Ha annyira nagyon szeretne, akkor hozzám hasonlóan nem lenne képes ilyesmire.


20/l

2013. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam éppen nem, de van akinél igen. A csaj esetében itt arra lennék kíváncsi, hogy ha a srác megy haza ugyanezzel a dumával, akkor hogyan reagál. Valószínűleg éktelen patáliát csapna, mert igazság szerint az fér bele neki, hogy ő jól érezhesse magát.


Ha viszont nem így van, akkor két eset állhat fenn: vagy nem jelent neki semmit a pasija, és vele is csak jól érzi magát, vagy annyira szabad szellemű és magabiztos, hogy a testi kizárólagosság nem elvárás a számára. Ez azt jelenti, hogy holmi kavarás és testiség miatt nem lesz féltékeny, csak az fájna neki, ha a haverod bele is szeretne egy másik csajba.

2013. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de ez szerintem sehol nem megy el főleg a ha szereted az illetőt hogy esne neked hogy csak szórakozásból meg kúrja más..:D
2013. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na azt hiszem h rögtön repülne a csajszi!!!! abba a szent momentumba az h a csavot le e vernem hm ez jo kerdes nem az ö baja h a csaj ra hajtott v forditva hanem a csajszi hibaja szal lehet h csak siman elegansan tavoznek :) es keresnek magamnak akkor mar en is valakit csak ugy szorakozasbol :D 24 F
2013. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha előtte megbeszéljük, akkor belefér, szeretem a nyitott kapcsolatot, volt is ilyenem, mindketten azt csináltunk mással amit akartunk, de egymást szerettük.
2013. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!