Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nyomozzak kicsit vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomozzak kicsit vagy inkább ne? (lent)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel a chat-en ismerkedtünk meg, 1 éve vagyunk együtt. Leszbikus távkapcsolatról van szó. Azóta nem használtam se ő se én a chat-et, viszont valamelyik nap az egyik barátnőm chatelni akart, mondtam neki , hogy lépjen be az enyémmel, és eszembe jutott, hogy megnézem a barátnőm profilját. Lehet nem kellett volna, mert láttam, hogy aznap belépett a chat-be. Nem is mondta, pedig minden lépéséről beszámol és én is neki. Kicsit tartok tőle, hogy esetleg mást keres, vagy meg fog csalni.

Arra gondoltam, hogy csinálok egy másik profilt és ráírok, vagy írok neki levelet és kifaggatom.

Viszont ha rosszul sülne el, tehát kiderülne, hogy ismerkedni jár fel, akkor teljesen összeomolnék. És utána nem tudom, hogy tudnám ezt tálalni neki ha kiderül, hogy mással ismerkedik. Valljam be, hogy nyomoztam utána?

Bár gondolom ez lenne a legkisebb bajom akkor.

Adhatnátok tanácsokat és a véleményeknek is örülnék.



2013. okt. 6. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele őszintén!!!!Mond el neki hogy neked mennyire rossz hogy fent látod stb... Viszont őt is meg tudom érteni távkapcsolat nem igazán tud nyerő lenni az embereknek ahogy neki is kell a testiség a táraság az hogy ott legyen valaki mellette.Viszont nekem is van Barátom de én is felépek néha ha unatkozom jót beszélgetek az értelmesebb emberekkel vagy jót röhögök a hülyéken.Ez nem feltétlen azért teszi valaki hogy párt keressen vagy hogy megcsalja a meglévő párját!!!
2013. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne tamadd hatba h levelet irsz neki egy kamu profillal. Abbol nagyon gaz dolgok sulnenek ki. Legjobb az egyenes ut kerdezz ra vagy varj egy picut hatha elmondja h felnezett a chatre kivancsisagbol.

Am mi van ha epp a te profilodat nezte meg es latta h te is bejelentkeztel es leet ugyanazt gondolja mint te most...

2013. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Sokszor úgy érezzük mindent szeretnénk tudni a szeretett személyről. Ám az éremnek két oldala van. Van amikor választanunk kell, melyik jobb. Ha nem tett semmi rosszat, akkor fel teszi a kérdést , bizalom ?? Ha tett akkor akarjuk-e tudni ?? Mit tud csinálni a neten keresztül ??? SEMMIT.
2013. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet velem van a baj, de én nyomoznék.
2013. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3 nappal később megint belépett. Csináltam egy kamu profilt, és töröltem a régit. Viszont nem írtam neki üzenetet...igazatok van, nem akarom hátba támadni. De akkor miért lépeget fel egyre gyakrabban?

Viszont ha nyomozok utána, és kiderül, hogy ismerkedni jár fel nem tudom utána hogy tálaljam neki. "oh képzeld csináltam egy kamu profilt, hogy nyomozzak utánad és ez meg az derült ki..." Ez elég hülyén hangozna. :/

De mégis kíváncsi vagyok milyen beszélgetéseket folytat a chaten, vagy mi okból jár fel.

2013. okt. 8. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mire jutottál azóta??
2013. okt. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!