Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Utólag hogyan kellene erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utólag hogyan kellene erre reagálnom?

Figyelt kérdés
A párom és köztem (27F,26L) az utóbbi időben nem valami felhőtlen a kapcsolat. Volt sok gusztustalansága, ami mérgezett mindent. Eljutottunk arra a pontra, hogy akkor el kellene dönteni hogyan tovább...mi legyen a folytatás. Szakítsunk, vagy próbáljuk meg helyrehozni. Az utóbbinál döntöttünk. Igen ám, de a párom úgy gondolta, hogy ez csak abban az esetben lehetséges, ha teljesen tiszta lappal indul el ezen az úton. Ez alapvetően egy pozitív gondolat. Na de ! Amit mesélt, az enyhén szólva is kiakasztott. Kb. 1 évvel ezelőtt egy 5 fős baráti társaság keretein belül eltöltött pár napot a Balcsin. Ez még nem lenne tragédia. Ami bánt az az, hogy volt ott egy csaj...egy olyan csaj, akibe ő akkoriban is...és igazából szerintem még most is ...valamilyen szinten bele volt/van habarodva. Lényegében ő azért ment, hogy a csaj közelében lehessen. Mindenre megesküdött, hogy nem volt köztük semmi....ezt igazából el is hiszem neki, mert valamennyire én is ismerem a csajt, és tudom hogy nem ment volna bele. Ja és akkoriban én erről nem tudtam...nekem egy teljesen más dolog volt leadva, hogy hol van. Nyilván, mert ha tudtam volna róla...abból botrány lett volna. Mit kezdjek most ezzel az egésszel ? Nem csak egy délutáni mozizásról van szó ! Ő erre nem kevés időt/energiát/pénzt fordított....csak, hogy a csajjal lehessen :(

2013. nov. 6. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lapát
2013. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szakítanék, de te úgyse mersz.
2013. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

igazad van, teljesen megèrtelek! ha szeretitek egymàst ès tiszta lappal akarjàtok folytatni, akkor csak egy esèlyetek van: megbeszèlitek oszintèn, o elmondja mi hogy volt, te elmondod a fèlelmeidet ès lezàrjàtok a tèmàt. azt tudnod kell, ha megbocsàjtasz neki, akkor nem vàghatod az arcàba minden alkalommal amit tett. ez mondjuk elèg nehèz, mert ugye felejteni nem lehet. meg tudsz mèg bìzni a baràtodban? ha jovo nyàron el akar menni a haverjaival egy hètvègère valahova akkor te tudsz majd nyugodtan aludni?

gondold vègig rendesen, nagyon boldogtalanok lesztek.

2013. nov. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én szakítanék.

Ki tudja, hogy mit titkol még előled? Vagy mi az, amit majd nem fog elmondani, ha folytatjátok?

Szerintem megcsalt volna, ha lett volna rá lehetőség, meg ha már van egy párod, akit elvileg szeretsz, oké, haverokkal menj el nyaralni, de ne azért, hogy egy másik nő után epekedj.

Szerintem elég gusztustalan gesztus volt tőle, bár azért +1, amiért bevallotta. -1, amiért ilyen későn és ilyen helyzetben.

2013. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem harcban állok saját magammal :( Az eszem tudja, hogy ennél sokkal többet érdemelnék....de a szívem szereti.
2013. nov. 6. 10:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Rossz döntés is jobb, mint a határozatlanság. (Akkor, ha te akarod irányítani a saját életedet, ha viszont nem akarod, akkor nem ér amit írtam)
2013. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A történtek után túlzás bíznom benne, ha még mindig szeretem ?
2013. nov. 6. 12:56
 8/12 anonim ***** válasza:
át tudom érezni a problémád,mert hasonló helyzetben vagyok,csak engem jobban megbántottak sajnos..szerintem az idő neked is segíthet, idővel enyhülni fog a dolog miatti szomorúság,és talán tisztább fejjel majd el tudod dönteni,hogy mi is legyen a jövőben kettőtökkel. Kitartást,tudom milyen nehéz. 20L
2013. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj egy kis időt, mert elbizonytalanodtál és ne keresd egy ideig sehogy. Ha fontos vagy neki, ő fog valamilyen formában téged, de azt úgyis észreveszed szerintem. Ha nem hiányzol neki, nem keres, akkor sajnos teljesen reálisan vagy bizalmatlan.
2013. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, hogy a sok-sok negatív dolog után...hogy most azért próbál kapaszkodni belém, mert tényleg szeret és megbánta...vagy azért, mert a másik nem jött össze és maradtam én. :(
2013. nov. 6. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!