Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom és nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdező88779 kérdése:

Megcsaltam a párom és nincs bűntudatom akkor már nem szeretem? Legalább is én így érzem! És nem tudom magamhoz közel engedni az eset óta bár ennek csak pár napja. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

2013. dec. 16. 16:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
El akartam mondani neki én is de nem tudom hogyan mert nem akarom megbántani. Mert nem olyan lány aki ezt érdemli csak ez így történt.Ezen már nem lehet változtatni .
2013. dec. 16. 16:58
 12/19 Nesebik Brigitta válasza:
100%
Őszintén akkor miért csaltad meg??előbb gondolkozz aztán cselekedj!gondolj csak bele hogy esne ez neked forditott esetben!Eléggé lenéző és megalázó dolog!!De hidd el nem a csajnak hanem neked!!mert egy normális fiú talán ilyet nem tesz vagy előbb pontot tesz a kapcsolat végére!Szegény lány!!hogy tudott kifogni egy ilyen lúzert!!gondolkozz el kicsit!!
2013. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Nesebik Brigitta válasza:
ja és még valami!remélem hogy veled is kifog valaki tolni és majd megtudod milyen érzés!!szánalmas vagy!!
2013. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
mennyi idősek vagytok?
2013. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mond el neki..utána úgyis kirakja a szűröd de legalább nem te szakítasz vele, úgy h ő majd magát okolja évekig..szóval mond el és szakítsatok..nem minősítelek mert gondolom majd mástól megkapod, az élet úgyis visszaadja..szóval légy korrekt legalább most h ez megtörtént..
2015. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Ha nőnek születél volna rib.an.c letél volna

xd

2016. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha szereted, ha nem, akkor is bűntudatod kellene legyen. Ha nincs bűntudatod, akkor nincs lelked sem. Hol van a te lelkiismereted? Mondd el neki és szakítsatok. Így nincs értelme együtt lennetek. Szakítás után gondolkodj el a tetteden. Ideje lenne igazzá válnod. És ne csalj többé!
2016. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17#


Neked vmi bajod van 3 éves a kérdés...

elötted lévő 2 valaszoló se normális.

2016. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ennyi álszent f,,,kalap! Vagy csak impotens?
2017. febr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!