Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki hogy reagál utólag kiderült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy reagál utólag kiderült megcsalásra?

Figyelt kérdés

Tavaly elhagyott a párom tizenéves kapcsolat után. Ez rossz, de annál rosszabb, hogy most tudtam meg, hogy bizony a kis ártatlan pofikájával, amikor még együtt voltunk, (két évvel a szakítás előtt) már "túlórázni" járt vissza a munkahelyére két férfikollégával kapcsolatban is.

EZ nagyon rosszul érint, mert még a szakítás hagyján, de nagyon fáj, hogy évek óta viszonya volt.

Volt aki azt mondta, hogy miért nem verem meg a fickókat, olyan tanácsot is kaptam, hogy keressem fel a lányt (az exemet) és verjem jól pofán. Maflaság, hogy nem kezdek bele bosszúhadjáratba? (Nálam az egész ilyen "bosszúállásosdi" meg "szarkavarósdi" annyiban megállt, hogy mivel a drága most éppen egy nős férfi kapcarongya titokban, egyszer figyelmeztettem a hapi feleségét, hogy mi a szitu. Baráti házaspárról van szó. Erre sem vagyok büszke, mert nem szeretek kavarni, de a nőt sajnálom, mert megbízik a férjében, aki közben az exemet töltögeti.)


De e fő kérdés az, hogy kedves férfitársak, ti mit tennétek ha egy már nem lévő kapcsolatról kiderülne, hogy akiben megbíztál 15 évig az egy ribizligizi?



2014. máj. 22. 05:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Te soha nem mentél félre 15 év alatt?
2014. máj. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én egy gyerek,és eljegyzés után tudtam meg hogy félrement.ez 4 éves időintervallum.ráadásul a gyerekkori legjobb barátnőmmel..soha nem bocsátom meg neki..ráadásul belegondolok hogy úgy ért hozzám hogy előtte egy nem épp apáca lánnyal..hát elkeserítő :(
2014. máj. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A pasi felesége hogyan reagált?


Miért hagyott el az exed,milyen indokkal?


Elhiszem, hogy sértett vagy,és valamit tenni szeretnél.De már az exed!!!


Ezen túl már olyan mindegy.Majd lassan feldolgozod.Ne alacsonyodj le a szintjére.

2014. máj. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Nálam már volt ilyen. Bár én nem utólag tudtam meg. Nekem fontos az elégtétel. Hadd szenvedjen ő is. A hapsiját kórházba küldtük, őt meg (a jó kapcsolataim révén) kirugattam a munkahelyéről és mivel kis városban élünk, egyik sem kap itt munkát. Ja igen, nagyon jól esik!
2014. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tennék. A múltat le kell zárni. Vége van a kapcsolatotoknak, nem kell evvel már foglalkozni. A sértettség tipikus női dolog. Nem kell vele többet szóba állni, újra összejönni, stb., és új kapcsolat után kell nézni. Ennyi.
2014. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elkezdenék dolgozni százezerrel az önismeretemen, emberismeretemen, hogy soha többé ne menjek bele számomra méltatlan kapcsolatba. Vagyis nem ezt teNNÉM, hanem ezt teTTEM. A bosszúállással ugyanis az égvilágon semmit nem nyerek. Azt az illúziót keltheti, hogy mindenben a másik a hibás, felmentem magam. Pedig én is hibás vagyok: ha másért nem, hát azért, hogy nem tudtam megfelelő partnert választani.
2014. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszi az észrevételeket. Nem teszek semmit már. De szar.

Amúgy lehet hogy hihetetlen de soha nem csaltam meg őt.

2014. máj. 22. 15:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a házasságom alatt kiderülne hogy félrement a feleségem akár egyszer is, kidobnám. Az hogy utólag derüljön ki, nálam nem opció.


De első körben olyan nőt választottam feleségemnek aki tisztességes, őszinte, és hűséges.


Ha meg is csalna, képtelenség, hogy azonnal meg ne tudjam, mert nem tud hazudni. Leveszem minden rezdüléséből ha valami bántja....pl múltkor észrevettem hogy szomorkás, megkérdeztem mi baj, és csak annyi volt, hogy rosszat álmodott...olyasmit ami érzékeny pont nála (gyerek téma). De pusztán azzal, hogy ránéztem, tudtam hogy valami nem oké.


Szóval 100% hogy nem csal meg soha, és 200, hogy azonnal tudnám ha mégis megtette.


Ha olyan van, hogy már nem vagyunk együtt, és mégis kiderül hogy megcsalt amíg együtt voltunk, magamba néznék elég rendesen, hogy hogy nem vettem észre, és mit rontottam el...bár ilyen nem lesz, mert jobban ismerem mint ő saját magát.


És ha olyannal csalt meg akinek párja is van, én is szólnék az illetőnek.

2014. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!