Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes volt kibékülni, mehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Érdemes volt kibékülni, mehet minden tovább?

Figyelt kérdés

A barátnőmre féltékenykedtem. De itt leszegezném, hogy én se vagyok szent, megcsalni nem csaltam soha, és nem is fogom, de pl volt olyan eset, hogy a haveromat átbaszta egy csaj és írtam neki fb-n, hogy nem szeretsz? pedig 1x bekaphatnád. stb ilyen hülyeségek, így akartam úgymond bosszút állni, mert szórakozott a haverommal. Amúgy ezután le is tiltottam. Ezt elmondtam a barátnőmnek, elég nehezen, de feldolgozta, mert mondtam, hogy nem gondoltam komolyan. Szóval bízik bennem. Aztán a szakítás ürügyére térnék:egyszer úgy volt, hogy feljön aznap, aztán közbe találkozott az ''egyik volt osztálytársával'' a városba, beszélgettek, elkísérte a vonatra aztán este haza ment, tehát nálunk nem volt. Ezután megkérdeztem, hogy hogy hívják őt. Azt válaszolta, hogy nem mondom meg.. Mondom neki:Miért? Erre válaszolt:Azért mert bízz bennem. Hát mondom jó.


Később a húgával beszéltem fb-n, megkérdezte, hogy ma nem találkoztunk? Mondtam neki, hogy nem, meg elmeséltem neki ugyan ezt. Később ezt megtudta az anyja, és felhívta a barátnőmet, hogy hol van? Nem válaszolt neki.. nemtudom merre lehetett igazából. A lényeg, hogy megtudta, hogy én beszéltem a húgával. Aztán ennek hatására kiakadt, hogy én nyomozok utána, meg hogy nem bízok benne.. És írta fb-n, hogy szakít. Pár napja kibékültünk, kaptam egy utolsó esélyt, azzal a feltétellel, ha azzal találkozik akivel akar, meg azzal beszél akivel akar. Mondjuk ez annyira nem nagy kérés, szerintem nem csalna meg.. Amúgy érdekes, hogy egy ilyen hülyeség miatt szakított, na de mindegy.


Szóval: Az anyja nem nagyon engedi más fele otthonról, csak hozzánk. Ma ezt kérte a barátnőm(a békülés után):''Tudom, hogy ki leszel akadva, de valamit szeretnék kérni. A régi barátommal szeretnék találkozni holnap. Anyumnak azt mondom, hogy nálatok leszek, mert amúgy nem engedné meg. Ha megkérdezi, akkor mond azt, hogy ott vagyok.'' Hát mondom jó. Én bízok benne, csak nem csal meg. Igazából egy szívességet tettem neki.. Mert szólt, és megbeszéltük. ''Tudom, hogy ki leszel akadva'' ezt azért mondta, mert tényleg sok dologból ügyet szoktam csinálni, meg kicsit depis vagyok ha egy nap nem találkozunk, de végülis bele mentem.

Ez így tiszta, legalább nem a hátam mögött csinálja. Meg egy régi barátjával miért ne találkozhatna? Aztmondta, hogy néha szoktak. Mondjuk én csajokkal egyáltalán nem beszélek fb-n, az ő messengerébe látom, hogy azért nem 1 fiúval tárgyal. Amúgy ez a srác abba a faluba lakik, ahol a bnőm papája is, 1-2éve (14-15) éves korába sokat volt ott, aztán ott ismerkedtek meg. (Legalább is ezt mondta) Igazából nem aggódok, mert szinte minden nap találkozunk, úgy, hogy másik városba járunk suliba. Egyébként 3 hónapja vagyunk eggyütt.


Szóval ezekkel a ''kritériumokkal'' kaptam egy utolsó esélyt: ha azzal találkozik akivel akar, meg azzal beszél akivel akar.

Válaszokat várok!



2015. ápr. 17. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme folytatni. Egyértelműen te rövidpórázon vagy, nem beszélhetsz azzal akivel akarsz, de neki mindenképp szabadság kell, amit ő nem akar neked megadni. Az meg mi már, hogy nem mondja meg annak a nevét, akivel találkozik? Eléggé gyanús, ha még ennyit sem akar megosztani a párjával.
2015. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennek a kapcsolatnak semmi értelme nincs. Miért akarsz vele lenni, ha azt hiszed, hogy bármikor megcsalhat?


15/L

2015. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdemes volt kibékülnöd, semmi sem történt ami miatt vége lehetne egy kapcsolatnak. Ha találkoztok szerintem finoman rákérdezhetsz, hogy miért jó, ha sok fiúval beszél facebookon, ha ez Téged zavar.

2015. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Nem vagyok rövid pórázon, én is beszélhetek lányokkal, ezt ma mondta is, nem tilthatja meg vagy ilyesmi, csak nem szoktam.

''Neki mindenképp szabadság kell'' hát de ha egyszer szeret és naponta eggyütt vagyunk akkor miért baj ez? nem kételkedek benne.

A nevét nem árulta el.. hát ilyen van. Gondolom szeretné látni, hogy bízok benne. Amúgy annó beleolvastam a messengerébe, és nem válaszolt a fiúk üzeneteire, csak most a szakítás után kezdett el beszélni másokkal, de szerintem nem ''úgy'' hogy megcsal velük.

2015. ápr. 17. 19:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ő is mondta, hogy találkozhatok lányokkal, nem szól bele.
2015. ápr. 17. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!