Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megpròbálkozom kiirni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renike26 kérdése:

Megpròbálkozom kiirni magambòl a fájdalmam, egy szociopata vagy pszichopata (már nem tudom, hogy nevezzem) párom viselkedeset. Miert ilyen?

Figyelt kérdés

Kedves Hozzŕszňlňk!



Lŕtom, egy ideje ide mŕr senki sem irt...


De azért én megprňbŕlkozom kiirni magambňl a fŕjdalmam,egy szociopata vagy pszichopata (mŕr nem tudom,hogy nevezzem) pŕrom viselkedését!


Kb. 2013. oktňberében került abba a cégbe alkalmazottként dolgozni, ahol én is dolgoztam!


Persze akkor nem ismertük egymast, nem sokat volt a cegnel, kb fél ev alatt ki is rugtŕk..


Néha azért visszajarkalt beszelgetni hozzank,akkor nem tunt fel, de altalaban mindig akkor jott mikor enis dolgoztam...


Akkor nekem volt egy parom akivel lassan 3 eve lettunk volna egyutt, sajnos az uj parom megjelenesevel, es viselkedesevel, sikerult elernie hogy aregi paromat elhagyjam omiatta...


Mindent feladtam, kutyŕimat, életemet, autňmat, hogy a jelenlegi parommal kezdjek uj eletet!


Mondanom se kell, hogy ezt mŕr kis millioszor megbantam! :(


Az elejen nagyon kedves ,bajos, aranyos volt velem, es a szexualis eletunk is konkretan kivalo volt, ha hozzamer a mai napig beleborzongok, es vonzodom hozza, de pontosan tudom milyen...


Rajottem, hogy megrogzott hazudozo, es sajnos minden beszelgeteset telefonjaval rogziti vagy diktafonnal, nem regiben arra is rajottemh kepeket es videot keszitett az egyutt letunkrol... Amit nem ertek.. Mert nem mondta, sutyiba csinalta,de miert?!


Mire kell az neki vajon...


Plussz egy ilyen felvett beszelgetes buktatta le ot elottem, mert abbol kiderult hogy van vkije melettem, nem tudom miert kell ez..


Egyszeruen hulye vagyok, aki ismer az meg plane ezt mondja, hogy hagyom magam megvezetni, regen az ilyen palit ket labbal rugtam volna ki... Lassan egy eve turom a hulyeseget es a megcsalasait, arra varok hogy megjavuljon... De nem fog.…



2015. máj. 28. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
utf8 fail :D
2015. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Duplán hülye vagy, a pasi csak éli a saját életét ahogy neki jó.
2015. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Oké Renike, de mi a kérdés?
2015. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Egy naiv, hisztis gyerek vagy, aki eljátssza a mártírt, miközben élvezi, amit csinál vele a pszichopata barátja.

Mert ha nem élveznéd, elhagynád. Tűröd? Lófszt...


Itt sajnáltatod magad miközben pont az ellenkezőjét teszed, és ezért pont megérdemled.

2015. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
nem pszihopata egyszeruen te vagy a hulye rosszul valasztottal ennyi end story
2015. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Lehet,mindenki lepontoz majd,de sebaj.Leírom.

Azt gondolom,hogy minden helyzet tanít valamit.Nyilván ez is.Ha arra rá-jönnél,mi a jelenlegi helyzetedben,és a múltadban a közös,esetleg könnyebben magtalálhatnád a választ a miértekre.

Pl: szüleid egymáshoz való viszonya.

Vagy korábbi trauma miatt az önbizalmad megcsappant.Ennek lehet sokféle következménye.Most nem mennék bele részletesebben.Egy biztos. Valami arra motivál,hogy igy élj,ami láthatóan nem jó.

2015. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Szóval a szexen kívül semmi jó oldala nincs, megcsal, hazudik, felveszi az intim pillanatokat, - ezzel még majd zsarolni fog, - tudod?

Élősködik rajtad - te meg várod, hogy "javuljon" Nem kell javulni, kiváló élősködő (mint a tetű).


Rúgd ki, én meg megígérem, hogy a kieső 1 szem funkcióját be tudom pótolni.

2015. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

Akik itt lehülyézitek a kérdezőt, látszik, hogy nem voltatok még párkapcsolatban ilyen emberrel. Ez egy elég nehéz helyzet, szar benne de nehéz kilépni. Remélem, nem kell majd megtapasztalnotok, bár megérdemelnétek.

Kérdező, neked írtam privátot.

2015. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!