Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom meg csalt 9 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meg csalt 9 hónap után. Hogyan felejthetném el? De ő persze küzd, hogy ne szakítsunk.

Figyelt kérdés
Egyszerűen szívemet lelkemet ebbe a kapcsolatba tettem .Teljesen összetörtem.Egyszerűen ,mintha kitépett volna belőlem egy darabot.Teljesen üres vagyok és hiányzik napról -napra és percről-percre..Szeretem mindennél és mindenkinél jobban.Nem fogom tudni elfelejteni .Mit tegyek?

2015. jún. 30. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

El fogod tudni felejteni,az idő neked dolgozik.

Mikor vágyakozol utána,vedd sorba a hibáit.

Átvert, hazudott,megcsalt...

Aztán mikor a végére értél,tedd fel a kérdést :ilyen embert akarok magam mellé?

Nyugalom,idővel jobb lesz.

2015. jún. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyesnek igaza van.Cak arra gondolj,ha hiányzik neked, milyen lehetett neki amikor másba élvezett bele,miközben Te imádtad. És Ő meri azt mondani,hogy szeret? Mennyire szeretett téged más lába közt? 46 F
2015. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Jó, azért akkora tragédia nem történt.

Forró fejjel nem érdemes szakítani erre már én is rájöttem meg előbb-utóbb meg szokták egymást csalni az emberek összességében szerintem olyan 60-70%-ban (nők és férfiak is beleszámítva, kapcsolatonként némi átfedéssel).


Csak ugye ezeknek nagy többsége nem derül ki vagy elnéznek mellette, de úgy vélem tényleg kevés az olyan hosszabb, 5 év feletti kapcsolat ahol nem történik megcsalás egyik részről sem, pláne 30 felett.


Idővel elfelejted a dolgot, most még nehéz lesz.

(na már várom a 0-t amiért nem ítéltem el a dolgot reflexből és szidtam a barátodat mint a bokrot)

2015. jún. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki, majd lesz normális barátod.
2015. jún. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

3#


Közeleg a kapcsolatomban a 4 év. Nem volt semmi megcsalás és nem is lesz.


Aki meg egyszer megcsalja a másikat az megteheti még egyszer. A bizalom már nem áll stabil lábakon és a féltékenységnek is lesz ereje.


Osztálytársnőmet csalta meg a barátja kétszer, mindkét alkalomkor megbocsátotta neki egy idő után. Majd mikor látta csókolózni mással azt mondta nem várom meg a harmadik alkalmat és szakított végleg. Azóta 2 éve van egy barátja aki soha még más fele sem nézett.


Nem tudom mit érezhetsz, de én annyira szerelmes vagyok ha engem megcsalna a barátom az életem is tönkre menne. Nem tudnék már a karrieremre sem koncentrálni, vagy mint egy gép csak a tanulásba és a munkába vetném magam. Én még egy ilyen fiút a föld alól sem tudnék elő ásni. De tudom, hogy ez nem fog bekövetkezni.


Rajtad áll, hogy megbocsájtod-e. Az iga, hogy sok kapcsolat van amiben már volt megcsalás és házasság is született belőle, az emberek meg tudnak változni, de néha jobb otthagyni (osztálytársnőm példája).


Ami biztos, most tereld el a gondolataidat valami mással. Az a lényeg, hogy hosszabb időre ne kerülj unatkozó helyzetbe, mert egyből eszedbe fog jutni és elkezdesz pityeregni miatta.


De ha meg is tudnál bocsájtani előtte mindenképp úgymond bűnhődjön meg rendesen.

2015. jún. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
20 évesen még nagy dolgot csinálnak ebből az emberek,30 év felett már elgondolkoznak hogy van-e értelme szakítani.
2015. jún. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

6#


Téged csaltak már meg? Szerintem elviselhetetlen érzés, már semmi sem lesz ugyan olyan szép a pároddal mint régen.

2015. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!