Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi van velem, nem latom a jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem, nem latom a jo megoldast?

Figyelt kérdés

12. Egyutt toltott evunket unnepeltuk iden a ferjemmel es a 2. Hazassagi evfordulonkat. Van ket gyermekunk 7 es 5 evesek.

A ferjemmel nagyon fiatalon ismerkedtunk meg, tiniszerelembol(en 16 voltam, o 17) alakult at a kapcsolatunk hazassagga. A 12 ev alatt sok mindent megeltunk mar, rengeteg hullamvolgyon kuzdottuk mar at magunkat. Barmi is tortent mindig egymas mellett allva veszeltuk at az idoket.

Fajdalmas kimondanom, de viszonyt folytatok valakivel, pontosabban az egyik fonokommel. Egeszen friss, meg csak 3-4 alkalommal talalkoztunk kettesben, es akkor sem tudtunk 20percnel tobb idot egyutt tolteni. Mar nagyon regota, bo 1 eve sejtem, hogy nem vagyok neki kozombos, am a tettek mezejere csak par hete lepett. A szultesnapjan "kifakadt" es bevallotta nekem, hogy folyton rolam almodik, ram gondol, o sem erti miert es hogyan tortenhetett, hiszen neki is van felesege, de nem tud az erzesei ellen tovabbkuzdeni. En sem birtam magamban tartani es bevallottam, hogy hasonloan erzek en is, sokszor almodom vele, gondolok ra. Hat, valahogy igy indult el a lavina... Nem fekudtunk le egymassal, igazabol nem is tudom hogy kepes lennek-e ra. Sot, azt sem tudom mit akarok, csak azt tudom hogy teljesen kieszit ez az egesz, folyton ra gondolok azt varom, hogy keressen /en nem tudom ot, mert a felesge az o telefonjat is hasznalja/ , teljesen megzakkantam.Rengeteg erzes kavarog bennem. Szamtalan okot fel tudnek sorolni, hogy miert tortenhet(ett)meg ez az egesz.

Annyit meg erdemes talan tudni, hogy 2 eve kulfoldon elunk, a nyelvet meg tanuljunk, en jelenleg b2 szinten vagyok. A fonokom 48 eves, bizonyara izgato neki egy nala 20 evvel fiatalabb, kulfoldi, szep no. En ettol a viszonytol inkabb erzelmi feltotodest varnek, de attol tartok hogy az o reszerol teljesen masok az okok. Nem tudom, mit tegyek?! Ugy erzem nincs jo dontes. Ha kilepek a munkhelyemrol es megszakitok vele minden kapcsolatot abb megyek tonkre, ha marad minden ugy akkor pedig az keszit ki.



2015. júl. 22. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Unalmas a házasság ez mindenhol előfordul te pedig úgy próbálod "rendbehozni" hogy viszonyt kezdesz ahelyett hogy a férjeddel beszélnéd ezt meg.A főnököd számára nem lennél más csak egy újabb lyuk amit betömhet már ne haragudj.Most persze minden szép és jó a titok,izgalom,ÚJDONSÁG hiszen fiatalon kerültetek össze óhatatlan hogy az ember ennyi idő után kisértésbe kerül csak te ezt rosszul kezeled.Talán még nem késő a férjed segítségét kérni,elmondhatod hogy elkezdtél vonzódni más után és úgy érzed megromlott a kapcsolat lehet hogy először rosszul fog neki esni de ha szeret akkor melletted fog állni és KÖZÖSEN megoldhatjátok.Egy fellángolásért ezt eldobni nagy hiba lenne.Az első alkalomig mindig izgalmas de ha megtörténik akkor jön a hidegzuhany a lelkiismeretfurdalás (jobb esetben) és akkor fogsz rájönni hogy ő sem különb mint a többi "férfi" és most itt jöhet a szokásos nős férfi duma a rossz házasságról de ugye mindenhez két ember kell.(bocs ha hosszú lett)
2015. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok, még egy nő, aki megcsinálja odakint a magyarok jó hírét! Mégis mit vársz? A főnököd csak dugni akar, cseppet sem tisztel téged! Meghúz egy párszor, aztán vagy kirúg, vagy felmondasz magadtól, pláne mert a unkatársaid gyűlölni fognak, mint a főnök külföldi kis szukáját! A vége az lesz, hogy se férj, se munka, se a főnökpénisze... nagyon gyorsan hagyd abba, amit csinálsz, undorító is, sokakat bántasz is vele, és végül te leszel az egésznek a legnagyobb vesztese! Nem fog a vénember miattad elválni és elfelezni az összes pénzét az asszonnyal, csak a te fiatal puncid miatt, az holtbiztos, ebben egy percig se reménykedj. Ürítősbaba meg ne legyél, hol a méltóságod?
2015. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Nagyon gyakori ***** válasza:
Már mindent elmondtak előttem, azonnal fejezd be ezt a baromságot. A házasság szó mond neked valamit?
2015. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igaza van előzőnek bár a leírásod alapján nem úgy tűnik mintha a férjedet el akarnád hagyni de érzelmileg inkább OTTHON kéne feltöltődni.Amit te csinálsz az csak ideiglenes megoldás lenne és ha legközelebb megint erre lesz szükséged akkor megint szaladsz egy másik pasihoz
2015. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Külföldön nagyobb feszültség ül rá egy házasságra is, biztos számít ez is. Én is mint a korábbiak úgy vélem, ülj le a férjeddel és beszéljétek meg. Ha esetleg jól álltok anyagilag párterápia is szóba jöhet. Válást egy esetben tudék elképzelni: ha állandó veszekedésben, üvöltözésben élnétek vagy érzelmi elhidegültségben és a gyerekeiteknek ezt még meg is kéne tapasztalnia. Meg van olyan hogy egy házasságban elfejlődnek egymás mellől az emberek, mindkettőt már más programok, könyvek, filmek érdeklik, és kiüresedik egy kapcsolat. Az viszont döntés kérdése hogy mennyire hagysz egy ilyen folyamatot végbe menni. Érdekelhetnek külön dolgok is, csak az érzelmi részt, kötődést, összetartozás valahogy ápolni kell. Biztos nehéz külföldön új stabil munkahelyre pályázni de én úgy gondolom, már túlmentél egy határon (ha abba is marad itt a történet főnőkkel, nem hiszem el hogy az csak úgy hagyná ezt, állandóan húzná az agyad, győzködne, vagy ha szívósan kitartasz, egyszerűen elkezd szopatni főnökként..) szerintem renováció kell: otthon a férjeddel, és új munkahely. Ebbe nem fogsz tönkre menni, kétlem hogy neki ez egy komoly kapcsolatot jelent..
2015. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nos, az uljunk le, beszeljuk meg probleman mar tulvagyunk. Olyannyira tetozott ez a dolog, hogy kb. 2 honappal ezelott veszekedes alkalmaval a kisfiam agyaban aludtam ejjel. Jobbnak lattam, ha a ferjem magaban forrjong es nem rajtam vezeti le a duhet. Akkor reggel ugy keltem fel, hogy el kell mennem. 2 ora alaltt elinteztem mindent, szabi kikerest, ovi, suli, csomagok es 8ora alatt letoltam 800km a ket gyerekkel hogy "otthon" legyek... Nagy bezelgetesek utan jottem haza a gyerekekkel, annak fenyeben hogy valtoztatni fog bizonyos dolgokon, hozzallason. Es nem ez volt az elso, a kettonk kapcsolataban mindig en voltam/vagyok a kuzdo, aki mindig azt nezi hogyan lehetne jobb, en vagyok aki kreativ, aki probalja a tuzet ebren tartani. Tudjatok k.va bele lehet am faradni. Es amikor jon egy ferfi aki 10 perc alatt tobb bokot mond, mint 12 ev alatt a ferjed, persze hogy hatassal van rad. Mindezt azert mondom el, hogy lassatok az eremnek ket oldala van. Nem vagyok egy konnyuveru no, a 12 ev alatt nem egyszer lett volna alkalmam as ferfiak karjaiba omleni, megsem tettem. Most megtort valami, mert minden porcikam ot kivanja, a titkos pillantasokat, -erinteseket, egyuttletelet, beszegeteseket, nem birok masra gondolni. Es higgyetek el nem az unalom miatt. Igaz a csalad, baratok messze, de dolgozom, ket gyermekes csaladanya vagyok nagyszuloi segitseg nelkul, aki pedans a haztartast es gyereknevelest illetoen es emellett meg sportolok is napi 1-2 orat. Itt nem arrol vam szo, hogy az unatkozo hazi asszony kalandra vagyik. Nem akarok a gyermekeimnek fajdalmat okozni, de vajon biztos hogy igy boldogabbak, mintsem egy kivirult edesanya mellett? A halalos agyamaon majd vajon mit fogok modani? Oh, bar sak megtettem volna, miert szalasztottam el a lehetoseget? Vagy csak annyit mondok majd "de hulye voltam!" Nem konnyu, higgyetek el, sokat viaskodom magammal, nem hiaba fakadtam ki meg itt is.
2015. júl. 22. 14:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak abba gondolj bele hogy ezzel mit nyernél néhány hónapig jól éreznéd magad azt minden kezdődne előlről ráadásul ott lenne még a lelkiismeretfurdalás(jobb esetben) aztán "keresnél" egy másik pasit és így mehetne a végtelenségig ez csak ideiglenes megoldás már ha ezt annak lehetne nevezni.Ha belemész azzal nem oldódik meg semmi max ideiglenesen és csak te vesztenél többet.A férjed túl biztosnak vesz téged vagy ez már csak megszokás nem tudom.Itt a férjednek kellene lépnie talán ha elmondanád hogy "vonzódsz" vkihez és ez így nem jó szeretnéd rendbe hozni(ijessz rá egy kicsit) talán ha rájön hogy elveszíthet észhez kap.Kitartás.
2015. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Az egy jó indíttatás volt hogy leültetek erről beszélni. Az viszont ne haragudj de szerintem éretlenebb megoldás hogy inkább elvonultál a gyerekágyba meg aztán hazajöttél egy nap alatt. Azért merem ezt írni, mert alapból nekem is kimerül a válaszreakcióm ebben hogy fogom magam és elvonulok de meg kellett tanulnom, hogy ez csak olaj a tűzre, és nem hoz megoldást. Esetleg egy próba belefér, hátha összekapja magát tőle a másik, de nem jellemző. Szerintem nagyon is konkrétan kellene beszélnetek arról, hogy az utóbbi időben hogy érzel, és milyen gondolatok járnak a fejében és szeretnéd ha ezt ketten oldanátok meg, és a legfőbb: neki mi a véleménye erről, vane ötlete, ő hogy képzeli el az életeteket fél év múlva, 5 év múlva. A leírtak alapján nem sok válasza lesz de úgy vélem ha mindezeken túl vagytok, akkor részedről az egy teljesen korrekt reakció lesz ha szétválás lesz a vége. Nem reklamálhat hiszen te felkínáltad a lehetőséget - utolsó figyelmeztetés gyanánt - hogy megoldjátok. Ha úgy érzed hogy semmi igénye a fejlődésre, változásra és a gyerekeitek is csak az áldozatai a rendszernek, akkor valóban helyesebb döntés nélküle lenni. Anyagilag biztos nehezebb lesz, de egyrészt kötelessége gondoskodnia rólatok, másrészt ha alapvetően már így is rajtad nehezedik minden dolog (gyerekek, ovi, iskola, háztartás) akkor ez már eleve adott. De azt mindenképpen szeretném még hozzátenni, hogy 12 év házasság után, amiből kimaradtak a bókok és talán még a bensőségesség is, szerintem nagyon rossz ötlet a főnök karjaiban landolni. Gondold csak el, ő elhagyná vajon a családját miattad? Ha nem titkos kis viszony lennél neki hanem a második felesége, nem félnél minden nap az új kis titkárnő hírétől? Illetve ilyen érzelmi káoszban egyszerűen nem lehet józan döntést meghozni. Ha elváltok esetleg, mindenképpen jó lenne egy kis időt, fél évet, egy évet, valamennyit arra szánni hogy egyedül legyél, megbarátkozz ezzel, megtanuld újra csakis önmagadért szeretni önmagad és felnézni magadra amiért ekkora nagy döntés után tudod menedzselni a családot. Egyébként pontosan ilyen helyzetekben a legjobb olvasmány amit csak ajánlani tudok Csernus Imre: A Nő, meg van egy párja is A Férfi. Szerző nekem se szimpi a nagy megmondásával, de pontosan az ilyen esetekben nagyonis fekete-fehéren megtalálhat egy-két jó gondolat tőle amitől könnyebb lesz a döntés neked.
2015. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az utolso ket valaszolonak tenyleg nagyon koszonom az epito jellegu hozzaszolasat!

Annyi helyreigazitasttennek, hogy nem egy napra, hanem 1 hetre mentem "haza" a gyerekekkel. Es lenyegeben nem elvonultam a gyerekszobaba, hanem elmenekultem, mert az ajto kettetorese es az eltorzult arca megijesztett. Es nem az elso beszelgetes volt...

A fonokommel pedig nyilt lapokkal "jatszunk", mindketten egyetertettunk abban, hogy egyikunk sem akarja a csaladjainkat tonkretenni. Egyikunk sem tudja mi ez az erselmi hullam kettonk kozott, mindketten sokaig ellenalltunk. A ferjem egyebkent tisztaban van azzal, hogy bejovok a fonokomnek. Mindig meseltem neki rola, hogy eppen milyen megnyilvanulasa volt felem, amibol teljesen egyetelmu hogy bejovok neki. Nem igazan hatotta meg, nem mondot ra semmit, szoval ne, tudom hogy egyaltalan erdekelne-e annyira amost kialakult helyzet, hogy odategye magat.

2015. júl. 22. 16:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Ahogy a szavaidból kiveszem a férjednek te már csak egy elnézést a kifejezésért csak egy háziasszony vagy aki mos,főz,takarít ha már az sem hatja meg hogy a főnököd "nyomul" rád.Ha úgy érzed menne ez a főnököddel akkor tedd meg aztán mindenki megy tovább a maga útján de szerintem ennek a házasságnak így semmi értelme.Fiatalok vagytok bőven kezdhettek új életet.Talán ez a viszony segíteni fog hogy a házasságod rendbe jöjjön talán ez felrázna mind a kettőtöket vagy ez fogja megadni a kezdőlökst ahhoz hogy elválj(bár szerintem az utóbbi fog bekövetkezni).
2015. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!