Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam, megbeszéltük hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, megbeszéltük hogy megpróbáljuk újra, hogy tehetném könnyebbé?

Figyelt kérdés

Kérem csak olyanok válaszoljanak, akik átmentek már ezen, vagy ismernek olyat aki átment ilyesmin, és tényleg segíteni akarnak.

Több mint egy hónapja történt a "lebukás" sajnos nem én mondtam el, hanem lebuktam. Fizikailag semmi sem történt, de a megcsalás ténye fenn áll.

Párom újra akarja kezdeni, ahogy én is. 6 éve vagyunk együtt, ez volt az első és egyetlen ilyen eset, és tényleg megbántam, soha többet nem tennék ilyesmit.

Azóta minden nap beszélünk róla...próbálok mindenben a párom kedvében járni, de nagyon nehéz sokszor elviselnem. A nap minden percében ostorozom magam, szörnyen érzem magam, de persze ennek így kell lennie. Azóta nem egyszer sértegetett a párom, nap mint nap felhozza a témát, de nem tudom hogy normális e hogy elmondja gúnyosan hogy "itt lovagoltál volna rajta az ágyban", meg "szopkodtad volna a farkát" aztán pár perc múlva meg jön, hogy öleljem meg, meg puszilgat. Az intimitás egy percig sem romott meg köztünk, sőt, azóta folyamatosan szeretkezni akar velem...előfordult hogy szex után hozta fel hogy biztos a másikkal is így csináltam volna. A lakásban bevetette velem az összes közös fotót, az egymástól kapott holmikat, most együtt élünk egy olyan lakásban ahol semmi nem utal arra h együtt is lennénk.

Próbáltam vele erről beszélni, hogy talán nem pont igy kellene kezelnünk a dolgokat, amire azt válaszolja h tudta hogy nem szeretem eléggé ahhoz h ezt elviseljem, meg hogy én sokkal hamarabb megbocsátottam magamnak mint ő nekem.

Helyre akarom hozni, de már mindent tettemtől és szavamtól félek. Ha ridegebb vagyok akkor az a baj, mert "már nem szeretem eléggé", ha nem akkor meg kapom hogy biztos a másikkal is ezt csinálnám.



2015. júl. 23. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Átestem ilyenen! Megbocsátani meglehet a megcsalást de elfelejteni sohasem ez örökké fel fog jönni a beszélgetésekben. Én sokszor aludni se tudtam mert olyan képek futottak át a fejemben hogy vajon micsinálhattak stb nem tudtam már ugyanúgy nézni a lányra... hiába mondtam hogy megbocsátom ezt az egyet pár hét mulva beláttam hogy már nem tudok ugyanugy nézni rá és vége lett a dolognak.
2015. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Meddig jutottál a másik pasival? És hogy buktál le, ha konkrétan meg sem történt a megcsalás?
2015. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Semeddig nem jutottunk, munkahelyen ismertem meg, interneten beszélgettünk. Úgy buktam le, hogy párom kutakodott a számítógépemen, megtalált egy képet, amit a fiú küldött (Normális kép volt csak magáról) ezután követelte hogy mutassam meg a beszélgetést, ahol egyértelműen flörtöltem vele.
2015. júl. 23. 17:32
 4/20 A kérdező kommentje:
Volt szó arról is a beszélgetésbe hogy majd egyszer találkozunk, de csak ilyen szinten, semmi konkrétum nem volt megbeszélve.
2015. júl. 23. 17:34
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Láttam már pár esetet. A kapcsolat már meg van mérgezve. Csak idő kérdése, hogy végleg elhaljon. Könnyebb nem lesz, sőt csak egyre fájdalmasabb. Szenvedni fogsz egészen a szakításig. Ez egy ilyen helyzet. Nincs bizalma feléd, folyamatosan ostorozni fog téged a hibádért, megjegyzem jogosan. Szerintem a legjobb lenne most befejezni.
2015. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Nem mondod :D ***** válasza:
82%
Tehát konkrétan nem történt semmi, de a párod mégis önutálatba kényszerít...érdekes. Én elmondanám neki, hogy sajnálom a dolgot és nem fog megtörténni többet, viszont azt ne felejtse el, hogy konkrétan nem csaltam meg. S azt is megmondanám, hogy vagy megy minden a régiben és nem beszélünk többet erről a témáról, vagy megy mindenki a maga útján és kész. Lelki roncsot csinál belőled és még csak rendes oka sincs rá. Oké, nem volt szép részedről a dolog, de a flörtöléstől a dugásig azért van pár lépcsőfok....
2015. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Most olvastam amit írtál kérdező. Szerintem ez sem korrekt egy dolog párkapcsolatban. Egy kérdésem lenne. Szerinted, ha nem buksz le meddig mentél volna el a másik fickóval?
2015. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy lefeküdtem volna vele. Persze, ezt így már nagyon könnyű mondani, és akkor pontosan mit is akartam? Nem tudom, egyszerűen csak jól esett hogy folyamatosan bókol, hogy keres, hogy azt mondja csak én járok az eszébe...a beszélgetés közben mikor rákérdezett hogy találkozunk e nem mondtam rá hogy nem, soha, mindig csak tereltem, hogy majd, talán, majd egyszer ha nem lesz a városba a párom, stb de nem gondoltam bele hogy komolyan áthívjam vagy ilyesmi, nem vártam hogy mikor megy el a barátom...
2015. júl. 23. 17:57
 9/20 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom hogy hogy hangzik ez az egész, és nem is akarok szépíteni rajta. Óriási nagyot hibáztam, és szerencsésnek érzem magam hogy ezek után at mondta a barátom hogy próbáljuk meg. Én csak tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy mit tehetnék, mert nem érzem azt hogy jó irányba haladna ez az egész
2015. júl. 23. 17:59
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Pasid elmebeteg, az 100%. Én nem csaltam meg a férjem, ő bukott le, hogy háromszor egymás után nem ott volt, ahová mondta hogy menni fog, plusz regisztrált egy szexpartnerkeresőre... lebukott, megbeszéltük, de már ott tudtam, hogy vagy megbocsátok és újrakezdjük NORMÁLISAN, hánytorgatás és mártírkodás nélkül, vagy megette a fene az egészet. Mondd meg neki, hogy tartsatok 1-2 hét szünetet, azalatt döntse el magában, hogy csinálni akarja-e ezt a műsort tovább, mert akkor nincs értelme folytatni, vagy befejezi ezt a tinipitsáknak való önsajnáltatást és akkor SOHA TÖBBET nem emlegeti fel ezt a botlásodat... mert továbblépni és folytatni csak így lehet.
2015. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!