Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki megcsalta a párját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta a párját, milyen "érzés" utána? Hogy tud a szemébe nézni?!

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Sajnos a szexuális életünk nem a legjobb. többször felhoztam ezt neki, többször beszéltünk is róla, ezek után kicsit változott, javult, de nemsoká újra ritkultak ezesmények, noha így is csak hétvégente találkozunk. Így sajnálatos módon megfordult a fejemben, hogy egy alkalom erejéig máshol keresnék boldogságot.

De szeretem! szerintem képtelen lennék megtenni...vagy ha mégis, utána nem tudnék a szemébe nézni ugyanúgy...:(


Aki megcsalta a párját, teljesen mindegy hogy hogy történt, utána nem volt neki lelkiismeret furdalása vagy iylesmi? na meg nem mellesleg bevallta neki? vagy azóta is titkolja?!


24/F

22/L



2015. júl. 26. 19:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Melyik páromat melyikkel? 42/F
2015. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

az igen hát te nem nyomod gyengén..:D


én sehol nemvagyok az iylenekhez hogy több csajjal kavarok meg stb...

2015. júl. 26. 19:53
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

És azt gondolod, hogy ha egyetlen egyszer lefeküdnél mással, az mindent megoldana? Attól a szexuális életetek ugyanolyan szar lenne a pároddal, az az egy aktus nem pótolná be előre a hátralévő x évet/évtizedet...


Egyébként életemben egyszer csaltam meg a párom egy csókkal. Sehogy sem tudtam utána a szemébe nézni, azonnal szakítottam. De ott érzelem is volt a csók hátterében, nem pusztán testi vágy.

2015. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

Ha tényleg szereted, lelkiismeret furdalásod lesz,ez biztos.

Majd mindjárt jól megkapom itt az oldalon,hogy aki szereti a párját, az nem csalja meg soha.

Jó reggelt kívánok, tessék megkérdezni a Nagyszülőket, vagy Anyut és Aput a családi titkokról....

Szerintem ne tedd,próbálj meg vele még beszélni,hátha az segít.

2015. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ez attol fugg....ugy ertem en mindig ugy voltam vele, aaa sosem tudnam megtenni amig meg nem tettem, es elkonyveltem magamban, eltemettem, nem gondolok ra es nincsenek almatlan ejszakaim miatta.
2015. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok mint az ötös.Olyan mintha meg se történt volna,érzelmileg nem jelentett semmit,nem foglalkozok vele.Nem csinálok problémákat saját magamnak.
2015. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy ha megcsalod a párodat, akkor nem tudsz a szemébe nézni, hanem hogy 24 évesen, egy éves együttjárás után már azon gondolkodsz, hogy megcsalod, mert hiányérzeted van mellette. És erre az életre akarsz berendezkedni? Mi lesz veletek 10-20-30 év után? Nem lesz jó ez így, hidd el nekem! A problémát kell megoldanotok, vagy így, vagy úgy. Egy egyszeri félrekufirc nem megoldás semmire.
2015. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

valahol igazatok van, hogy egyszeri alkalom nem tenne boldogabbá...


azthiszem itt gyikon írta valaki egyszer, hogy "soha soha soha ne dobj el egy olyan embert aki szeret téged, és te is szereted őt!"


sokszor gondolok azota is erre a mondatra.

testi vágy ez csak ami bennem van.

2015. júl. 26. 20:01
 9/27 anonim ***** válasza:
Semmit nem javítana ha megcsalnád, akkor már inkább közöld vele a tényeket, ha vele nem, akkor mással fogsz lefeküdni akár rendszeresen is. Vagy összekapja magát, vagy belemegy vagy szakítotok. Ha nem működik rendesen a szexuális élet egy kapcsolatban, annak előbb-utóbb úgyis szakítás lenne a vége.
2015. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

alighanem így van ez!


kicsikét furállom, hogy nekem ugye hiányoznak az együttlétek, de neki meg valahogy nem...


lehetne itt ezer dologra fogni, hoy uj munkahelye van, meg lestrapállják a kolléganői, ideges, stresses, stb, de valahol akkor is kellene hogy vággyon a szexre...


mikor kerdezem hogy velem van baja, a külsőmmel ,hogy nem jövök amr be, vagy ilyesmi...mindig azt kerdezi miert gondolok iylen hülyeségeket, jön és ölel meg csókol meg hogy felejtsem már ezeket el..

2015. júl. 26. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!