Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiaknak tényleg mindegy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg mindegy?

Figyelt kérdés

40 éves vagyok, a férjem 42, 16 éve vagyunk együtt, van egy 8 éves kislányunk. Az utóbbi időben sokat veszekszünk, a szex sem úgy működik, mint régen, már a válás is szóba került, de együtt maradtunk a gyerek miatt.

Most tudtam meg, hogy a férjemnek van valakije, és kiderült, hogy egy 56 éves nővel van jóban. Ez annyira megalázó! Mit tudok tenni? Teljesen ki vagyok borulva.

Amikor megkérdeztem tőle, hogy miért, azt mondta, hogy tőle megkap mindent, amit én nem adok meg neki. Na de egy ilyen öreg nő? Tényleg mindegy a férfiaknak, a guruló krumplit is?



2015. szept. 18. 10:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta, miért, tőle mindent megkap, tőled nem. Ti meg csak a gyerek miatt vagytok még együtt (helytelenül...). A gyerek rossz mintát lát, ne csodálkozzatok majd, ha ez később kihat az ő családalapítási elképzeléseire.
2015. szept. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%

Hova van írva, h egy férfi nem jöhet össze egy tőle X évvel idősebb nővel. Nőknél "szabad"?

A másik dolog, ne érezd, h a férjeddel értek egyet és pártolom a lépést, csak ez a kritizálás mert idősebb, ez szemenszúrt.

Hát ez nem kifogás, én elválnék. A gyerekemet nem nevelném fel egy hűtlen apa mellett.

2015. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
+16 év tapasztalata és rutinja, amit te a 40 éved alatt nem szereztél meg. És ez nem csak a szexet jelenti, hisz egy párkapcsolat nem csak a szexről szól.
2015. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
A hűtlenség is gond, de nem is az az elsődleges probléma, nem is az, hogy idősebb a nő, hanem hogy eleve rossz a házasság, veszekedések vannak, a gyerek ezt látja, ebben él, a gyereknek ez így rossz, a gyerekben az marad meg, hogy a házasság működésképtelen intézmény. El kell válni, pont. Külön élni de békében felnevelni a gyereket jobb, mint együtt maradni feszültségben.
2015. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem az a gyerek érdeke, hogy a két marakodó szülő egy fedél alatt éljen vele. Csak a gyerek miatt együtt maradni, nem elválni, miközben a légkör állandóan feszült, és nem javul, baromság, helytelen, a gyerek érdekeivel ellentétes.
2015. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ő nem akar elválni, azt mondja, nem akar külön élni a kislányától, meg szerinte nem lenne jobb a gyereknek, ha én nevelném egyedül. Máskor meg azt mondja, hogy elmenne, ha volna neki hová mennie. Menjen a nőjéhez akkor, ha már úgyis tőle kap meg mindent!
2015. szept. 18. 10:58
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem semmi, azért ez elég meglepő, általában a férfiak 20 éves fruskákra buknak ebben a korban. Lehet az is, hogy ez a nő volt kapható. Szégyen.... Mindegy, hogy fiatallal vagy időssel csal meg.
2015. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

Mutasd meg neki a kérdésedet és a válaszokat.

Tudom, milyen gyerekként, ha a szülők állandóan veszekednek.

2015. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Leírtad, tőle megkap mindent amit tőled nem. Tudom le leszek pontozva, de ilyenkor el kellene gondolkozni, hogy mi az amit nem kap meg otthon és miért nem kapja meg...
2015. szept. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
Ha egy húsz éves leánnyal jött volna össze,akkor az esne rosszul hogy egy fiatal kislánnyal csal. Vagy éljetek nyitott házasságban és csináljátok diszkréten, a gyereket meg neveljétek közösen vagy pedig váljatok el.
2015. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!