Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kezdtek mar ki a baratnotokkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdtek mar ki a baratnotokkel elottetek?

Figyelt kérdés
Pl elmentetek vacsorazni valahova es a pincer nyiltan kikezdett a baratnotokkel! Mit tettetek ebben vagy hasonlo esetben es meglepodtetek a baratnotok reakciojan mikor kikezdtek vele ( egybol elutasitotta, vagy tetzett neki?)

2015. dec. 8. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem már kezdtek ki poénból a barátom haverjai én még adtam a hülyét :D Párom Pedig jót kacagott.
2015. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokan (mondjuk ribizli volt az exem, szó se róla). Egyik alkalommal egyik haverja részegen, a volt barátnőm meg nagyon élvezte. Otthagytam őket a pcsiába és igen, meglepődtem akkor még.
2015. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem járunk ilyen igénytelen helyekre.
2015. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3as haverommal pest egyik jo hiru borbaraban esett meg, ami minden csak nem igenytelen!!!
2015. dec. 8. 17:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Megnézni szoktak úgy hogy én is észreveszem, pedig nem keresem senkinek a tekintetét.

Párom nem szokott semmit reagálni, csak közelebb húz magához vagy megpuszil. :D

Néha ha én kérdezem hogy van-e rajtam valami mert az a pasi nagyon feltűnően bámult, akkor szokta mondani viccből hogy majd jól megveri meg ilyenek, de nem gondolja komolyan.

Kikezdeni a munkatársaim kezdtek ki velem, amiről tudott is, az zavarta, de nem volt ott. Én is utáltam mert úgy kellett elküldeni őket a fenébe hogy közben jóban maradjunk...

2015. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ha pincér vagy bárki kikezdene velem, a párom jelenlététől függetlenül azonnal hárítanám. A rámenősségtől függően lennék határozott és kedves vagy egyenesen bunkó. Aztán ha nem venné a lapot akkor várnám el hogy a párom is közbeavatkozzon.
2015. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem azon van a hangsúly,hogy kikezd vele,hanem hogy ezt előttem teszi,ezzel lejárat.Ezt meg nem hagynám.
2015. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jol irod utolso, bennem is bennem lenne, hogy szajba vagom, de az meg nagy purpalle, meg lehet rendorseg, amugy meg lehet a b.no puhanynak gondolna. Szar szitu az biztos, szerintem azert en azert bevernek a gyereknek eggyet!
2015. dec. 8. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Az még csak hagyján, de el is ment vele a kis Q.
2015. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!