Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom még mindig beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom még mindig beszélget a szeretőjével, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Voltak problémáink, bevallom, de én igyekszem helyrehozni a dolgokat kettőnk között, nagyrészt a 3 éves kislányunk, és a 6 éves kisfiunk miatt. Nem vagyunk házasok, de 6

7 éve élünk együtt. A párom egy hónapja bevallotta, hogy szeretője van, érzelmekkel teli másik nővel volt, szex elvileg nem volt, de így is nagyon rosszul esett. Valamelyik nap láttam a telefonján egy Viber üzenetet, majd tudom nem szép dolog, de elolvastam. A nő írt neki, akivel "megcsalt" hogy még találkozzanak egyszer. Másnap a párom írt neki, hogy megbeszéljék a pontos időpontot, és helyszínt. Tegnap elott találkoztak is, és a "párom" tudja, hogy én tudom, hogy találkoztak, mert mielott találkoztak, felhívott, hogy elhúzódik a munka, és tovább kell maradnia, én meg mondtam neki, ja igen, a találkozód miatt.. Elvileg csak beszélgettek, de már nem hiszek el semmit neki, elveszett a bizalom. Mit csináljak? 29/N


2015. dec. 13. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen vagy elhagyni. Ha fontosAK neki a gyerekei megváltozik és küzd azért,hogy ne menj El
2015. dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehetsz olyan hülye hogy elhiszed,hogy nem dugtak...
2015. dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sansa LannisterStark ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem is dugtak (bár ezt erősen kétlem), akkor már neked oké, hogy egy másik nő után vágyakozik, rá gondol amikor veled van, hozzá szalad a gondjaival, miatta nem jön haza a családjához? Ezt mind elnézed neki csak azért mert nem feküdt le azzal a nővel???

Mellesleg tuti hogy lefeküdtek, fura hogy 2 gyerek után még nem tudod, hogy működik az emberi test és a szexualitás...

De te tudod... Kezdj el te is ismerkedni, aztán majd meglátjuk, mit szól hozzá.

2015. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!